Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a természet olyan bölcs,...

Ha a természet olyan bölcs, akkor miért van az, hogy a köldökzsinór táplálja a babát, megnöveszti a pocakban, aztán rátekeredik és tragédia lesz belöle?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk emiatt halt meg a babánk, 9 honapig semmi gond nem volt,csak a végén. :(
2012. szept. 22. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Én válaszolni nem tudok, de sajnálom ami történt! :(
2012. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Sajnalom, szornyu ilyeneket olvasni.

sajnos nem mindennek van megmagyarazhato oka :(.

2012. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

A természet NEM bölcs, csak a legtöbb esetben jól müködik.


A köldökzsinór csak akkor tekeredik a babára, ha túl hosszú, megfulladni meg csak akkor fullad meg a baba, ha az orvos nem figyel oda. Ezt egyébként már a terhesség végefelé ultrahanon látni lehet. A rendes orvos ilyenkor vagy megpróbálja a köldökzsinórt kiakasztani, vagy sürgösségi császármetszést végez.


Ha a babátok meghalt, akkor az nagyrészt az orvos hibája.


Részvétem.

2012. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez szornyu. Igazan sajnalom. :(
2012. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom nagyon! :-(

Szüléskor derült ki,hogy a fiamnak a nyakára rátekeredett a köldökzsinór...szerencsére a doki észrevette,ezért azt mondta nekem,hogy vagy nagyon gyorsan megpróbálom megszülni vagy császározni fog.Szerencsére sikerült megszülnöm(nagyon nem akartam császárt!),minden rendben volt vele..már 5 éves nagyfiú!

Mégegyszer nagyon sajnálom! :-(

2012. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sajnálom hozzá nem tudok szólni milyen lehet de remélem soha nem kell majd megtapasztalnom...szörnyű érzés lehet el se tudom képzelni mit érezhettetek :( Kegyetlen tud lenni az élet! :(
2012. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az kislányomon úgy volt a köldökzsinór mint egy válltáska, így neki meg ez miatt rövid lett. Rengeteg nyomás után tudta a szülésznőm leakasztani róla és sikerült megszülnöm, de addigra már olyan kimerült voltam, hogy nem is emlékszek dolgokra.

Az sem jó ha rövid, az sem ha hosszú.

Belegondolni is rossz, hogy min mehetsz keresztül. Kitartást kívánok! Biztos sokan mondogatják neked, de az idő fogja megoldani a dolgokat. Örökké benned lesz, de enyhül majd az érzés. (Tudom, én a vőlegényemet vesztettem el.)

Részvétem!

2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom nagyon! :(

Sajnos ez nem a doki hibája- nem szokták a köldökzsinórt figyelni- nekem mindhárom terhességemnél ezt mondta 2doki is- mivel ha a nyakán van, akkor sem tudnak benyúlni és letekerni a gyerekről.... Sajnos.

Nekem a fiamnak a nyakán 30hetesen 4x volt a zsinór- sűrűbben kellett járnom UH-ra és nagyon sokat izgultam, hogy mi lesz velünk- nagyon császározni akartak. Sokat meditáltam, próbáltam nyugodt maradi, és a fiamnak mondani, hogy legyen ügyes... végül 38hetesen spontán született a fiam- és már tudtuk előtte, hogy letekeredett a nyakáról a zsinór.

Sajna hallottam már többször ilyet, ami veled történt- és nagyon nagyon sajnálom. Valami oka biztos volt ennek is.

Nekem a dokim még azt is mondta, hogyha esetleg a vizsgálatg közben veszi észre, hogy éppen meghúzódik a köldökzsinór a gyerek nyakán, vagy testén, és leesik a szívhang- esetleg UH-n látja, hogy megszünik a szívverés, akkor is alig van esély, hogy pár percen belül a műtőasztalon legyen az anyuka... szóval ez tényleg nem a doki hiábja.

2012. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 gabszem ***** válasza:
Ez szörnyű, nagyon sajnálom!
2012. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, fogadd őszinte részvétemet! :(
2012. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!