Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek hírtelen felment a...

Akiknek hírtelen felment a vérnyomása és az miatt lett császár azoknak mennyire ment fel? És hány mérés volt mire császárra döntöttek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nem hirtelen ment fel,de folyamatos kórházi kontroll és egy marék gyógyszer mellett volt 150/100 körül.
2010. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is végig magasabb volt, kb. 130-140. Majd hirtelen kiugrott 160/100-ra és onnan akár 200-ig is. Sajnos nekem egy hétig kellett gyógyszerekre kötve lenni, mert meg kellett várni a 36. hetet. Már egy évesek vagyunk.
2010. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 160/120 volt a vérnyomásom. Úgy remegtem, mint a kocsonya. Felállítottak levetkőztetni és összecsuklottam. Nem mérték többet a vérnyomást, azonnal vittek a műtőbe. Igaz, nekem más problémáim is voltak.
2010. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
170/110-zel vittek a műtőbe. Gyógyszerek mellett volt ennyi. Óránként mérték.
2010. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!