Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel kell...

Szülés után mennyivel kell nagyobb melltartó? Most 85 C-t hordok, mennyivel vegyek nagyobbat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 mérettel kell nagyobb.
2008. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez konkrétan mit jelent?
2008. aug. 14. 10:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint mekkoráról váltottál mekkorára?
2008. aug. 14. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más. Én is 85C-ről indultam és most 100C-t hordok. De a nővérem is így indult, és ő 90E-t hord. Ha az utolsó hónapban mész, akkor nekem azt mondták, hogy kb. egy számmal nagyobb kell. De egy jó eladó sokat tud segíteni. Az enyémet is az eladó ajánlotta és tökéletes lett :-)
2008. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta az egyik boltban az eladó,hogy egyel nagyobbat vegyek,de azt nem tudom,hogy kosár méretre 1el nagyobb vagy körméretre,esetleg mindkettő. Nem nagyon akarnám az utolsó percre hagyni mert mi van ha hamarabb jön ez a törpe!? :)
2008. aug. 14. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én melltartóméretem nem változott, pedig szoptatok, elég a tejem is, alkatfüggő a dolog. Ha szoptatós melltartót vásárolsz, abból lehet a szülés előtti méret, mert eléggé elasztikusak szerintem. Mondjuk egy eladó a boltban biztos tud segíteni.

Sok sikert a szüléshez!

2008. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)))
2008. aug. 14. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a körméretből nem kell nagyobbat venned. Ha belegondolsz a szoptatástól a körméreted nem fog változni, ha abból nagyobbat veszel csak lötyögni fog vagy felcsúszik a háta és rosszul fog állni rajtad. A kosárméret fog nőni, abból érdemes egyel nagyobbat venni mint amit az utolsó két-három hétben hordasz. Kezdésnek szerintem vegyél egyet, mert ha esetleg két mérettel kell nagyobb, akkor kevesebb a veszteség és akárkit el tudsz küldeni mikor már tudod a pontos méretet. Én 80E helyett 80F-et vettem.
2008. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!