Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti szülészetről (új...

Kecskeméti szülészetről (új kórház) tudtok közelebbi infót?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy ott már lesznek a szobákhoz külön fürdőszobák vagy ugyan úgy csak 1 közös lesz?Köszi
2014. júl. 17. 17:45
 1/5 anonim válasza:
Én is feltettem ezt a kérdést de annyira rossz h nem adnak semmilyen információt arról hogy mikor költözik át az új helyére. Én kismama vagyok és nem is tudom még hogy hol is fogok szülni pontosan. Nem rég úgy volt nyáron júniusra már az új szárnyban lesz de a gong rádióba nem rég volt egy riport hogy még idén átköltözik. Kérdés h mikor....
2014. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De egyébként azt elfelejtettem odaírni hogy elvileg csak baba mama szobák lesznek és külön fürdőszobások. Bocsi ez lemaradt...
2014. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HorváthNikoletta ***** válasza:
állítolag még most júliusban átköltöznek.
2014. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm valamelyik nap volt az új szülőszoba látogatásán,ott azt mondták nekik július 30-án költöznek át!
2014. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát reméljük a legjobbakat.

Köszi a válaszokat!

2014. júl. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!