Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Részt kell venni szülésfelkész...

Részt kell venni szülésfelkészítőn, vagy a nélkül is bent lehet valaki a szülésnél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni választás, nem kötelező!
2010. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem voltunk, párom a doki jóindulatából mégis bejöhetett.Aztán császár lett...Na oda nem.Debrecen
2010. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akárki bejöhet veled, a felkészítő nem feltétel. Nálunk nincs is, mert épp felújítást terveznek, szóval csak egyéni úton tudunk felkészülni.


császérra általában nem engedik be a kispapákat.

2010. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ahol császárra is bemehet apa.

Amúgy még sosem hallottam olyanról, hogy felkészítés kell annak, aki bemegy veled...

Akárki ott lehet, nincs feltétele.

2010. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kórháza válogatja. A hatvani kórházban a szülésre csak az mehet be az anyával, aki részt vett a szülésfelkészító tanfolyamon.

Ami azt illeti sztem elég furcsa, tulajdonképpen ez a szülő nő azon jogának korlátozása, mely szerint egy hozzátartozója vele lehet a vajúdás és a szülés ideje alatt. (Természetesen kivétel a császármetszés.)

2010. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi voltunk felkészítőn,közvetlen szülés előtt el is kérték az igazolást,így a párom bejöhetett..Fogadott dokim nem volt..viszont akinek volt orvosa és nem volt felkészítőn annak ugyanúgy bent volt a kedvese..A felkészítőről így utólag csak annyit,hogy bármit amit ott hallottam kb.az 1%-a felelt meg a valóságnak..számomra semmit nem ért..
2010. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!