Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Képezheti érv alapján az,...

Képezheti érv alapján az, hogy rosszul vagyok a vértől ezért nem akarok természetes szülést?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De nem is nagyon látod a vért szülés közben. Én rengeteg vért vesztettem, egy cseppet nem láttam belőle... Férjem annál többet.
2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha a dokit ra tudod beszelni, de szerintem a huvelyivel jobban jarsz. A csaszar megis csak egy hasi mutet.
2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nem hinném, de császárnál is látsz vért. Mi az igazi ok?
2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem. Császárnál van aztán vér dögivel, egy hüvelyi ahhoz képest...!
2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
hát én 1 csepp vért nem láttam a szülésem alatt... nem nézegeti az ember a lába közét hogy mi történik.. nem is tudnád ha akarnád se a hasadtól :) szóval ha csak tényleg emiatt akarsz császárt, akkor nem kell félned... ha simán csak félsz a szüléstől vannak dokik akikkel meg lehet beszélni hogy császározzanak...
2014. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerinted a császárnál nincs vér? több is mint a hüvelyinél hisz felvágják a hasad és a méhed.
2014. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%
Soha az életben nem fogom megérteni, hogy miért hiszik egyesek azt, hogy a császármetszés sétagalopp? Senki nem olvassa el, milyen szövődményei és hatásai lehetnek anyára és babára nézve egy nyílt hasi műtétnek???? Most komolyan, hol marad a szülői felelősség?
2014. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Ha nem indokolt, szerintem jobb természetesen szülni. A saját szülésedből nem sokat látsz, így nem találkozol sok vérrel.
2014. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem. Én sem láttam vért mikor szültem, csak mikor leszálltam a szülőágyról, akkor láttam a lepedőn, ami alattam volt. Ennyi, de az már szülés után van. A császár egyébként rosszabb, főleg a felépülés. Voltam császárosokkal egy szobában, nagyon szenvedtek szegények, ráadásul a műtét után még 6 órán keresztül meg sem mozdulhattak, de a babát már odatolták nekik. Szóval nem kellemes élmény. Egy ismerősömnek éjszaka kellett bemennie a kórházba, mert a sebe el kezdett vérezni. Az én gátmetszésem meg már sehol sem volt akkor.
2014. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én a szülésnél nem láttam vért, nah de a gyermekágy alatt. Menszeszkor hogy bírod?
2014. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!