Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idő telt...

Császár után mennyi idő telt el egy következő terhességig? Ki, mikor próbálkozott újra?

Figyelt kérdés
Három hónappal ezelőtt,orvosi mulasztás miatt az egészséges iker babáim halava születtek a 37.héten :( Első babáim lettek volna, nagyon szeretnénk újra próbálkozni. Kontroll vizsgálaton rendben találtak mindent. A súlyomat,alakomat is visszanyertem három hónap után. Vitaminokkal és mozgással már készülök egy újabb babavárásra. Lelkileg lassan kezdek megnyugodni,elfogadni,hogy valamiért így kellett történnie. És arra koncentrálok, hogy a kis angyalaimnak testvérkéje szülessen.
2014. nov. 14. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt. Császároztak téged?



Nekem februárba volt császárom és mot kb 7 hetes terhes vagyok. Vagyis 1.5 év lesz a gyerekek közt.

2014. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és mi nem így terveztük hanem jött, igaz nem nagyon tettünk ellen. Egyik baba sem volt tervezve.
2014. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úhhh, nagyon sajnálom, ami Veled történt. Nagyon erős vagy!

A kisfiam tavaly áprilisban született /most 19 hós/, császároztak. 13 hós volt, amikor újra teherbe estem, tervezetten. A dokimat meginterjúvoltam előtte, zöld utat kaptunk. Januárra várjuk a kishúgát.

A legjobbakat kívánom Neked!

2014. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, de szerintem inkább orvost kérdezz meddig várjatok a próbálkozással, ha jól emlékszem minimum fél évet szoktak ajánlani.
2014. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom a törtenteket. Engem sürgösseggel csaszaroztak,lepenylevalas miatt a 26.heten. Sajnos a babam csak par orat elt,en is majdnem ott maradtam a sok verveszteseg miatt. Ez oktoberi honapban volt,jovoev juliusaban mar terhes voltam. Majusban kezdtunk el probalkozni.
2014. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt! Megdöbbentő...! :( Már volt 3 császárom. Az első és a második között 2,5 év, a második és harmadik között 3,5 év volt (harmadjára ikrek születtek).

Én úgy tudom, hogy legalább egy évnek el kell telnie. Ha szeretnél természetesen szülni, akkor érdemes kivárni az időt, bár a te esetedben ez elég nehéz lehet!Sok erőt és kitartást kívánok neked és örömöt a leendő babádhoz!!! :)

2014. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 25 hetes halott kislánnyal volt császárom ápr. 28-án. Most vagyok 8 hetes.

A doki nem találta akadályát annak, h próbálkozzunk. Én is teljesen regenerálódtam, mint te, súlyom teljesen visszatért, sebem abszolút nem fáj.

MAjdnem letelt a 6 hónap, amikor +-t teszteltem.

Előző babával majdnem 10 évig próbálkoztunk, úgyhogy ezért sem akartam már várni a próbával. És tessék... :D

Hajrá, és minden jót kívánok!

2014. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha fájdalmas a kérdés, de milyen orvosi mulasztás történt?

Engem hétfőn műtöttek, elvesztettem a babámat, de kisebb volt. Őszinte együttérzésem a veszteséged miatt!

2014. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönőm a sok együttérzést,jól esik. Az orvos, aki végül műtött azt mondta fél év után simán lehetek újra terhes. Sajnos ez egy hosszú történet a lényeg, hogy nagy babák voltak és nem volt már hely nekik odabent. Három kilósak voltak mindketten. Egy hete bent voltam a kórházban, magamtól mentem be,mert jósló fájásaim voltak. De a szülés nem indult meg. Az orvosok azt mondták a babák jól fekszenek,majd elindúlnak. A fogadott orvosom be se jött...még akkor sem mikor már megtörtént a baj,akkor sem. Mint később kiderűlt beteg lett,de nem volt képes szólni,hogy fogadjak fel egy másik dokit. Emiatt persze egyik orcos sem foglalkozott velem,úgy voltak,majd elindúlnak maguktól. Végül ikertranszfúzió alakúlt ki náluk az A baba bekakált a vízbe és ezzel gyakorlatilag magát és a tesóját is megmérgezte pár óra alatt ;( a legdúrvább,hogy minta terhesség volt, természetes úton fogantak,minden eredmény végig tökéletes volt. Folyton csak dicsérték Őket,milyen kis ügyesek,szépen fejlődnek. Nehéz elfogadni,hogy két egészséges babának kellett meghalni, de miattuk is a jövőbe kell néznem. És semmit se szeretnék,jobban,mint,hogy anyuka lehessek.
2014. nov. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!