Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek egyik percrol a masikra...

Akinek egyik percrol a masikra jottek a fajasok es otthon vajudott amig nem lettek 5 percesek, mennyi ido telt el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kivancsi lennek a tapasztalatokra, mennyi ido volt az elso fajastol szamitva a szules, mennyire ment konnyen es mennyi ido mire 5 percesek lettek? Nekem elso baba lesz, holnap toltom a 40. hetet es semmi jele a szulesnek, porgok ugyanugy mint eddig. Nagyon konnyu a terhessegem, 54-rol 62-re hiztam, tehat meg az sem sok. Hasonlo tipusoknak a szulesere vagyok kivancsi, es hogy hogyan indult, zajlott le. Koszi elore is.
2014. jún. 23. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igaz, lassan 4 éve volt, de tisztán emlékszem rá :) Vasnap este 5-6 fele kezdődött a fájás, aztán folyt valami. Be is mentünk, közölték, hogy ez csak a nyákdugó, ezek még nem rendes fájások gyerek nem lesz belőle. Köszönjek el és bútorozzak be az osztályra. Azzal a lendülettel írtam alá a saját felelősségre távozom papírt és mentem haza 2 ujjnyira nyitva. Persze egyre durvább, rendszeresebb fájásokkal kihúztam otthon az éjszakát, reggel műszakváltásra visszamentem. Nyoma nem volt annak, hogy én előző este is ott jártam :) Egyből a szülőszobára küldtek, 8 körül rendbe tettek, hagytak szenvedni az ágyon, 9.20kor burkot repesztett a doki és 10. 45-kor bújt ki a fiam. Ha az össz időt nézem, akkor első fájástól 15-16 órát szenvedtem, mire meglett a fiam.
2014. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem pont 4honapja vt.este 7kor kezdodott 15-20percesekkel.hajnali 4re mentunk be ketpercesekkel.fel nyolcra lett meg.
2014. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem, az első néhány fájás 7 percenként jött, majd nagyon gyorsan 5 percesek lettek, úgyhogy siettünk a kórházba, burkot is ott repesztettek. Éjjel 1-re értünk be, 3:29-kor született meg a fiam :) Ja és 41+3-on szültem, nekem sem volt jele, semmi fájásom nem volt előtte.
2014. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem én is,hajnal 3 körül ébredtem fel egy fájásra,aztán még visszaaludtam,4 körül megint,fél 5-kor már 5 percesek voltak.Reggel 6-kor mentünk be a kórházba,14 óra 9-kor lett meg a baba. A szülés nem volt vészes,ebből a 8 órából a kórházban az első 5 órában én csak olyannak éreztem a fájásokat,mint egy mensesnél,bár a ctg szerint jó erősek voltak. Az utolsó 3 óra volt csak keményebb.Magzatvíz nem folyt el,burkot repesztettek negyed 2 körül,utána hamar kint volt a baba. Én is 54 kg-val kezdtem,és 63-mal mentem szülni :-) 39+2 hétre szültem.
2014. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulalok nektek a babakhoz es koszonom az eddigi valaszokat. En ugy erzem hogy nem lesz olyan nagyon nehez szulesem! Legalabb is igy allok hozza es szerintem ezen is sok mulik!
2014. jún. 23. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,szerintem is számít,ha pozitív gondolataid vannak a szüléssel kapcsolatban. Nekem bevált :-)Szép szülést és jó babázást!
2014. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy pár db enyhe fájás után rögtön erős 5 percesek lettek, 2 óra múlva meglett a lányom.
2014. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pénteken reggel jelentkezett az első fájás, és beálltak 3-5percesre, de nagyon lassan tágultam,hétfőn délben császároztak.
2014. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 babóca0129 ***** válasza:

Szia!


Én is 40+ 4 napra szültem. Nálam úgy kezdődött, hogy elvoltam nst-n. Ott nem volt semmi, aztán a doki óvatosan megvizsgát és mondta zárt vagyok. Haza fele már nagyon nehezen mentem. Pedig közvetlenül a kórház mellett lakunk. Az út 10 perc helyett 40 perc volt. Férjem már azt hitte, hogy fordulhatunk vissza. Amit berétünk a lakásba lepihentem kicsit. Akkor éreztem, hogy valami lesz. Észre vettem, hogy a nyákdugóból egy kicsi távozott, majd elkezdtem nézni az órát. Egyből 2 perces fájások, de nem veszetűl erősek. Hívtam a szülésznőm ő mondta írány a kórház azonnal. Beértünk és ott megvizsgáltak újra. Akkor már 1,5 ujjnyira voltam nyitott. Így volt aznap végíg. Másnap délelött lett meg a babám. Azért kaptam fájdalom csillapítót,hogy tudjak pihenni. Nekem a fájások nem voltak olyan vészesek, hogy ne bírtam volna ki. A kitolási szakasznál volt erősebb mint előtte, de azt már annyira nem fogtam fel, mivel "alfában" éreztem magam. Három nyomásra megvolt a babám.

Kitartást. :)

2014. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én sem híztam sokat a terhesség alatt, 9 kilót. az első fájásom este 9 körül kezdődött. de nagyon nem voltam biztos benne hogy ez az, az még nagyon gyenge volt. amikor már 100%ra tudtam hogy menni kell az hajnal 2 körül lett mert akkor 5 percesek lettek, de még az fájt olyan őrülten. a durva fájások csak hajnal 5 körül jöttek. a kisfiam 9re már kint is volt :)
2014. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!