Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a császárnál megmutattá...

Amikor a császárnál megmutatták a babát, milyen emlékeitek vannak?

Figyelt kérdés
Jól meg tudtátok nézni, felismertétek volna később? Mire elég az a pillantás?
2014. nov. 17. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 eve volt mar, de soha nem felejtem el azt a pillanatot.:-) Mikor eloszor meglattam, meg magzatmazasan, aztan par perc mulva hoztak feloltoztetve, akkor "kaptunk" ot percet, ezer kozul is megismertem volna a kislanyom. Csak simogattam, puszilgattam es bogtem, mint a fene!:-) Koszonom a kerdesed, nagyon szep emleket ideztel fel vele! Sok oromet a picivel!
2014. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Februárban történt. Ahogy kivették rögtön megmutatták egy pillanatra utána siettek rendbe rakni, tisztán visszahozták pár perce pisziltam, néztem. Bármikor felismertem utána a kis pofiját. Egyszerűen rögtön az agyamba vésődött az a kis pihe piha arc. Mai napig nagyon szép emlék és még most is emlékszem az akkori pici arca aki mára teljesen átváltozott :)
2014. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nálunk csak megmutatják, aztán öltözés, és viszik is fel. A szobába hozzák aztán be.

Remélem mikor ránézek mielőtt kiviszik már nem keverem össze. :)

2014. nov. 17. 21:15
 4/13 A kérdező kommentje:
örülök, hogy boldog pillanatot szereztem, és köszönöm. :)
2014. nov. 17. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem hatott a gerinc érzéstelenítő és mivel veszélybe volt a baba ráaltattak. Arra emlékszem hogy levették a makszot és mondták hogy itt van adjak egy puszit. És valamit csináltam, valami rémlik de sajnos nem emlékszem seemmire az arcára sem. Ez reggel 7kor történt és csak este láthattam pár percre. Akkor néztem meg igazán. Számomra szőrnyű hogy életem legszebb pillanatára nem emlékszem.igazságtalannak éreztem az elején, de rájöttem hogy örüljek annak hogy mindketten élük. A második baby remélem nem is fog születni:)
2014. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nem hatott? De nem kezdtek el így műteni, ugye?
2014. nov. 17. 21:37
 7/13 anonim ***** válasza:
azt nem tudom,h felismertem volna,ha 5 babát elém raknak(bár szerintem igen),viszont,mikor kibújt,odatették az arcomhoz pár percre,és volt derültség,mert nagy cuppantást nyomott az arcomra,szülésznők mondták is,hogy milyen édi,máris puszilja az anyukáját(ő mondjuk úgy tűnik kihagyta volna a hercehurcát és szopizott volna egyet)
2014. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Altattak, ez sajnos kimaradt mindkettőnk életéből, legnagyobb bánatomra. Apa foghatta meg kb fél percre, az altatás miatt rosszak lettek az értékei. Én 9 óra múlva mehettem (saját lábon) érte. Csak néztem egy darabig. <3

6,5 hós boldog baba

2014. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Spha nem felejtem el csodas volt:) Zokogtam amikor meghallottam a hangjat. Megtorolgettek es odahoztak. Nezett ram a gyonyoru szemeivel adtam neki par puszit es beszelgettem hozza. Kicsit en.is feltem hogy mi van.ha nem ismerem fel, de ahogy reggel hoztak mar messzirol kiszurtam hogy melyik o :)
2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos 33hetesen kellett megcsàszàrozni, egy pillanatra megmutatàk fekete haja volt amin csodàlkoztam èslàttamhogy nyitva a szàja olyan erőlködős a feje de nem hallottm hogy sír pedig ahogy kèsőbb mesèltèk az egèsz folyosón hallani lehetett. Ja igen olyan nagynak tűnt kicsit meg is nyugodtam , 10 perc mulva közöltèk hogy 1300gramm...na akk8r lettem rosszul. Csak màsnap tudtam elsètàlni hozzà....nem ismertem volna fel...
2014. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!