Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Margitban fogok szülni...

Szent Margitban fogok szülni és h mit kell majd bevinnunk magunkal mikor jön a baba? Kinek milyen véleménye volt a korházal és az orvosok noverekkel kapcsolatban a véleménye?

Figyelt kérdés
Még nem mondták el és mindig elfelejtek rákérdezni h most végülis mit kell vigyek magamal a babának ruhát pelenkát ilyesmit nekem kell vagy ott is adnak vagy han is mukodik elsö babánk lesz és még nem sokat tudunk sajnos. Velem maradhat végig majd a baba és csak fürdésre viszik el vagy mire készülhetek,
2014. nov. 18. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia

Igaz én már 4 éves szültem ott, de rokonom nem rég..

Amit vinni kell a babának:

-ruha

-textilpelus

-egy kis pléd

-pelenka, popsitörlő

-2 db cumisüveg


Szóval szinte mindent.Egyedül a köldökcsonk ápoláshoz adnak dolgokat és kifújt.


A baba egész nap veled lesz.Úgy emlékszem reggel és délután viszik majd el. Ilyenkor kb fél órára.

2014. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh köszi szépen hát akkor nagyábol mindent be kell vinni neki, de legalább ott lesz velem.
2014. nov. 18. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel 7-re le kell adnod a babát a csecsemőosztályon, kb. 10 körül szólnak hogy mehetsz érte. Majd este 7-re is le kell adni, kb. 1 óra múlva mehetsz érte. Este fürdetik őket, reggel orvos nézi meg őket stb., és amíg nincsenek a szobákban a babák, addig van vizit az anyukáknak is. Készülj fel, takarítónő letörli a párkányt stb., majd letörli a pelenkázót. Wc-re vigyél olyan bigyót amit ráteszel, és rá tudsz ülni. Magyar Attila, Balogh Beatrix, Burik doktor járt benn nálam felváltva éppen aki ügyeletes volt, nagyon rendesek, én egyébként TB alapon szültem. Hát a "nővérkék"... szülés másnapján le.@sz@.t az éppen aktuális, hogy miért véreztem össze a takarót, nincs sok tiszta. Megalázó. Csecsemősök a vártnál ellentétben kedvesek voltak, kivéve egyet. Nemsokára ugyanott szülök, ennek ellenére összességében pozitív a véleményem a Kórházról is és a szülészetről is. Ja igen, a "kocsiba" amiben a baba van, abban van a tároló amibe a cumisüveget és a pelust kell tenni, azt tanácsolom hogy mindig csak 2-3-4 pelenkát tegyél bele, mert sok kismama nem visz be a Kórházba, és onnan veszik el a csecsemősök ahol találnak, szóval egy egész zacskóval ne tegyél bele. Pl. fürdetés után is ők pelenkázzák. Mikor viszed vissza a babát, előtte mindig pelenkázd át mert mondjuk nekem ezért is szóltak. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2014. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!