Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy a császár után...

Normális, hogy a császár után nincsen őrző, hanem rögtön a kórterembe tolják a frissen operált kismamát?

Figyelt kérdés
Engem úgy otthagytak az üres kórteremben, hogy a kutya nem nézett rám egy órán keresztül... nővér hívó gomb jó messze, ital a fiókban, amit nem értem el...csak úgy végigfutott bennem, hogy mi lett volna ha bármilyen komplikációm van... mert senki nem segített volna. Arról nem is beszélve, hogy aznap délután már érkeztek szobatársak, akiknek jó sok látogatójuk volt a pici szobában. Én egy lepedővel letakarva mozdulatlanul a látogatók hada meg mellettem...
2014. nov. 23. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nagyon sok helyen nincs postop szoba, se a szülészeten, se más sebészeti jellegű osztályon. Szóval gen, az normális.
2014. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor én szültem , akkor is hozták a császáros szobatársam, amint rendbetették a műtét után és felszabadult, rendeződött az ágy, amit neki szántak.


Gondolom nem jellemző a fertőzés, ha nincs egy napig sterilszobában a császáros kismama.

2014. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem a fertőzés a gond.. én a vérzéstől féltem, vagy egyéb komplikációtól... Mivel le voltam zsibbasztva, nem éreztem volna azt sem, ha ömlik a vér..
2014. nov. 23. 16:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy volt az első császárnál,h letóltak a kórterembe,félóránként jött a nővér vérnyomást mérni. Másodszor másik kórházban császároztak,ott megfigyelőben voltam,vérnyomás mérővel(12órás),felügyelettel.
2014. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én két napig próbáltam megszülni a második babámat de nem sikerült, harmadik nap voltam császározva és egy gyönyörű kislányom született. Anyira fáradt voltam hogy szinte semmire nem emlékszem csak az arcokra, meg a mozdulatokra,aludtam.Másnap reggel , szombaton arra keltem fel hogy sok látgatóm van én meg be vagyok pelenkázva, és ezt mindenki látja.És én mosolygok.
2014. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!