Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után rögtön terhesség?...

Császár után rögtön terhesség? Elég vad lenne.

Figyelt kérdés

Május 1-én volt császárom, középidős terhességgel. Megszakítással védekeztünk. Már 1x megjött azóta 23 napja, most pedig 32 és még semmi. Lehet, hogy ennyire felborultam, vagy rettegjek, hogy netán terhes lettem??? :(

Picit hamar lenne a hegek miatt.


2014. jún. 24. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

a ciklusaid a baba előtt szabályosak voltak, vagy jellemző, h nem?

ha ez utóbbi, akkor még van remény, talán csak erről van szó

2014. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már 32. napja, akkor már érdemes lenne tesztelni. Csináltál már esetleg?
2014. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Középidős terhességgel? Az 20. hét. Meghalt a kisbabád? Ne haragudj, hogy megkérdezem. Ha igen, akkor gondolom sokkal kisebb a császárod hege mint egy normál császárnál. Szerintem csak a hormonok egyébként.Vegyél tesztet és menj dokihoz!
2014. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Huh, hát köszi a válaszokat. Elég durva lenne amúgy, és felelőtlennek tűnök, de ez van, kicsit beparáztam.

Valamelyikőtök kérdezte a ciklusaimat. Szabályos 26 naposak voltak, de hátha csak ez játszik velem.

Teszt már a kezemben volt, de balga módon az járt a fejemben, hogy nem lehetek ilyen szerencsés-szerencsétlen, hogy a 2. ciklusban... Ez a megszakítás nevetséges védekezés, igaza van, ha valaki ezt írja, de 2 év alatt jött a baba, és nem gondolom, hogy most meg hipp-hopp.

Amúgy 23 hetes volt.

2014. jún. 24. 18:13
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdekes dolgokat hoz az élet.

Nem gondoltam volna, hogy annak fogok drukkolni, hogy most még NE!!! :D :D

2014. jún. 24. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor csinálsz tesztet? Írd meg majd, hogy mi volt!
2014. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Még azért várok pár napot. Pénteken tesztelek, megírom. :)

Azért még nagyon korai lenne, lehet, hogy baj is lenne belőle.

Hallottam, h vetélés után "ki kell használni" a terheshormonokat, könnyebb megfoganni. De ennyire? :) Na jó, majd pénteken kiderül.

2014. jún. 24. 18:37
 8/8 A kérdező kommentje:

35. ciklusnap, reggel teszteltem, -. Ha akkor volt a peteérésem, amit látok (soha nem hőmérőztem, de most kíváncsi voltam, hogy állok, akkor peteérésem utáni 11. nap.

26 napra jött meg mindig.

2014. jún. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!