Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még olyan szülészeti...

Van még olyan szülészeti osztály, ahol mindenkinek be kell vinnie a babát éjszakára csecsemőosztályra?

Figyelt kérdés
Minden válaszban azt olvasom, hogy első, esetleg második nap beadtátok a babát, aztán veletek volt végig. Nálunk este 10 az utolsó szoptatás, és mindenkinek be kell vinnie a babát a csecsemőosztályra.
2010. jan. 30. 21:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szia! Ez hol van melyik régióban? Én azt hittem a rooming in elterjedt Mo-on.
2010. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ahol én szültem ott csak etetésre (30 percre) adták ki a babákat és ennyi.

2010. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak szoptatáskor adják ki a babákat.
2010. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagykanizsa

Akkor nem csak nálunk van így. :(

2010. jan. 30. 21:27
 5/15 anonim válasza:
100%
Komolyan csak ennyi időre adják ki a babákat?Mostanában szültetek?
2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen Kenézy kórházban este 10-től reggel hatig elvitték a babákat. Napközben végig ott voltak. Nem is bántam, jól jött, hogy a szülés után egy kicsit ki tudtam magam pihenni. :)
2010. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kicsit több, mint 1 éve szültem.

Van babás szoba, de Őnekik is be kell vinni éjszaka a kicsit. Reggel 7-kor lehet őket kihozni, majd 1/2 órás szoptatás után vissza kell vinni, mert a reggeli vizitkor a babák nem lehetnek bent a kórteremben.

A császárosok külön szobában vannak, az nem babás szoba. Ide csak 3 óránként hozzák ki Őket szoptatásra.

2010. jan. 30. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

a Kenézyben???!!!!

most olvastam róla a Kismama magazinban, és ott ilyenről szó sincs:) sőőőőt, fényezik az osztályt, hogy milyen bababarát...no comment

2010. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A Kenézyben tényleg elviszik a babákat éjszakára,(semmi pénzért nem szülnék ott) a Klinikán viszont végig veled van...ez a baba-barát kórház lényege sztem:)
2010. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan helyen szültem, ahol elvették a babát, én leszögeztem, hogy jogom van ahhoz, hogy 24 órában velem legyen (egyébként tényleg), az orvos is beszólt a csecsemősöknek, hogy valóban ehhez jogom van és hagyjanak békén. És vele volt. 3. nap már mindenkinél ott volt a szobában. Persze másként azonnal hazamentem volna. Éjjel titokban tápszerezték a babákat, reggeli szopás helyett bukták a tápszert...
2010. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!