Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még olyan szülészeti...

Van még olyan szülészeti osztály, ahol mindenkinek be kell vinnie a babát éjszakára csecsemőosztályra?

Figyelt kérdés
Minden válaszban azt olvasom, hogy első, esetleg második nap beadtátok a babát, aztán veletek volt végig. Nálunk este 10 az utolsó szoptatás, és mindenkinek be kell vinnie a babát a csecsemőosztályra.
2010. jan. 30. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Kenézyben szültem 3 hónapja és tényleg elviszik éjszakára, de én sem bántam,mert legalább tudtam aludni!Ha haza jössz a kórházból utána egy darabig úgysem fogsz tudni!
2010. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is a Kenézyben szültem és van ott egyágyas szoba is, ahol folyton veled lehet a baba, még éjszaka is! Én oda kértem magam, mert nem akartam, hogy éjszakára elvigyék mellőlem!
2010. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
bp-en a bajcsyban nem viszik el a babát, csak ha kifejezetten kéred, illetve fürdetni elviszik egy félórára, aztán vissza is adják. minden kismama babával együtt van egésznap, éjjel is. annyi kikötés van, hogy az éjszakai fényt fel kell kapcsolni éjszakára, mert a csecsemősök be-be néznek éjszakánként, de nem viszik el a picit.
2010. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Veszprém reggel 6-tól este 10-ig lehet veled a baba. Délután 4 és 5 között le kell adni "fürdetésre". Akkor vizsgálják meg őket.


Van 24 órás roomin, de az csak kacsa. 2 hétig voltam benn szülés előtt. Mindenki tudta, hogy azt kérem, a szobák üresen! álltak, és nem kaptam meg. Közben meg fényezik ezerrel, hogy van de nem kérik a kismamák. Pffff

2010. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Szintén a kanizsai kórházról írtam

2010. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!