Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, hogy...

Debreceni kismamák, hogy döntitek el, hogy a Klinikán vagy a Kenézyben szültök? Ezt kell valahol jelezni előre, vagy ha beindul a szülés, csak simán odamenni? Nincs és vsz nem lesz fogadott dokim.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, én nem kértem senkitől de már az nst-re is oda kellett mennem, úgy kaptam meg a papíromat,mármint a klinikára.. bennem fel sem merült,hogy a Kenézybe szüljek..lehet fel van osztva körzeltileg vagy nem tudom.Védőnőd nem tud erre válaszolni neked?A klinikáról annyi a véleményem, hogy nagyon felkészültek, és gyerekbarát kórház még sem voltam megelégedve, mindenféle csürhével egyszobába tettek,,nem vagyok cigány ellenes de nem szabályozzák a látogatást, szoptatni se tudtam nyugodtan mert jöttek mentek a látogatók a szobába..amikor kértem, hogy egy órára vigyék el a babám mert nagyon rosszul vagyok, azt mondták, dehogy viszik, enyém az, baba szoba van és kész. Hiába kértem volna magán, fizetős szobát, telt ház volt abba a pár darab szobába..erre meg azt mondták, hogy miért nem jeleztem előre legalább két hétre...hááát mondtam is nekik azért nem mert nem tudtam melyik nap szülök és melyik napra folgaljam és fizessem ki csekken előre a szobákat:)) ha még egyszer debrecenben kellene szülnöm inkább mennék a Kenézybe.De ahány ember annyi tapasztalat. Barátnőm szintén a klinikán szült,, mellettem sok doki volt, minden ok volt de nála csak egy doki aki végig kártyajátékot játszott a számítógépen , a madam levezette a szülést, majd odakiáltott a doktornőnek, hogy jó lenne ha jönne most már...nagy duzzogva, szájhúzva felállt, azt hittem megtépem...na mindegy..szóval úgy szült, hogy én álltam a fejénél, a szülésznő a lábánál, és a takarítónő egy vödörrel féloldalt:( Remélem az új lakóhelyemen nem ilyen lesz, jó előre gondoskodni fogok valahogyan a fizetős magánszobáról mert az minden pénzt megér.
2010. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

A védőnő biztos tud erről informálni.Bár ezt már az előttem szóló is írta.

Én a Kenézyben szültem nem rég és a szülésről nincsenek ilyen rosz élményeim. Nekem a csecsemős nővérek verték ki a biztosítékot. A szobákba nem mehet be látogató csak a folyosóra (bár mikor én szültem sajna még oda sem mert a H1N1 miatt lezárták a látogatást) ami olyan szempontból jó, hogy a szobatársad rokonságát nem kell élvezned egész nap de a hátránya hogy a születés és a hazajövetel között egyszer látta az apja is a gyereket azt is sutyiba.(1 hétig voltunk bent)

Este a babákat elviszik a babás szobákból is, így tudsz pihenni.

Remélem tudtam segíteni

2010. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Debrecenben magasan a Kenézy vezet. A klinika borzasztó,én ott szültem, 3 őrán keresztül rám sem néztek. Barátnőm a Kenézyben, fogadott orvosa volt, de tejben-vajban fürdették. A klinikán mostanában nem is tudok jó orvosról sem.
2010. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, csajok, most jól beparáztam. Szeptemberben szülök és a Klinikát választottam. :-( Egyébként tőlem a védőnöm kérdezte meg, hogy hol szeretnék szülni. Ha minden igaz fogadott orvosom lesz, de most egy picit elbizonytalanodtam. A Kenézyben a növérekre panaszkodnak, hogy egyáltalán nem segítenek semmiben, sz..ba sem nézik az embert. Hát nem tudom. Nekem első baba lesz. Majd meglátjuk. 23 h km
2010. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Klinikán voltam és meg voltam elégedve! Minden nézőpont kérdése. Én azért választottam a Klinikát, mert ha valami baj van a babával, akkor a Klinikára kell vinni, mert ott van csecsemős osztály, mármint intenzív. Nos lehet megéreztem, mert a 36. héten jött a babám és pár napot volt benn, bár szerencsére csak megfigyelésen. De biztosan megőrültem volna, hogy én a Kenézyben fekszem, a babám pedig a Klinikán van. A nővérek velem rendesek voltak. Kaptam én is egy nem túl szimpi szobatársat, de el tudtam intézni, hogy szobát cseréljek és még fizetnem sem kellett. Szóval sztem Klinika. Bár az tényleg rossz, hogy átjáróház az egész, de mi megbeszéltük a szobatársakkal, hogy nem jöhet be csak apuka. A többi rokonhoz kimentünk. És nem kellett senki előtt szoptatni és takargatni magad! Most a 2. babámat várom és maradok a Klinikánál! :D
2010. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, kérdező, de ha te a klinikát akarod, azért miért kell lepontozni azokat, akik szerint a kenézy jobb? Akkor miért kérdezed meg?
2010. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, zöld kezet nyomkodtam :) És abszolút nem tudom még, melyik a szimpatikusabb, Klinika vagy Kenézy, mostanában tájékozódom.
2010. máj. 15. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó. A Kenézy jobb, a Klinika olyan, mint a fütószalag, A nővérek általábaqn rendesek, egy kivltel van. Örvosnak Simő Dezsőt ajánlom, ő nagyon korrekt és figyel a betegre,
2010. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kenézy a legjobb.A Klinikának elég rossz hírneve van.1-2 fórumot érdemes lenne elolvasni.Az UH-al sincsenek megelégedve a Klinikán.Amúgy te döntöd el,hogy hol szülsz.Tőlem a védőnő megkérdezte és én oda járok NST-re is.(Kenézybe)Az meg,hogy a kicsi veled van az nagyon jó dolog,mert végülis ezt várod már mióta,de szülés után örülsz ha pihenhetsz egy kicsit,de nem mert a kicsit tőled NEM viszik el,csak fürdetni.Vagy "véletlen" elfelejtenek érte menni a piciért.Mindenki maga döntse el,hogy mi a jó neki.Enikő 38+5 kismama
2010. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és intenzív osztály.Jó,hogy ott van a klinikán,de mondjuk nekem mamám az intenzíven halt meg a klinikán vérmérgezés miatt.Tehát milyen higénia van az ilyen helyen?Illetve,hogy szülés után bármilyen hozzátartozó bemehet a kórterembe?Fertőzésbiztos egy hely.Szerintem.Enikő
2010. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!