Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szőnyi kórházban Ördög doktorn...

Szőnyi kórházban Ördög doktornál szeretnék szülni, eddig tb-s rendelésre jártam hozzá, de megkértem, hogy legyen ott szülésnél, mennyi pénzt szoktak ilyenkor adni neki?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy Ő nem tartozik a "drága" orvosok közé, nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy nem elég vastag a boríték. Ha valakinek lenne ezzel kapcsolatba információja megköszönném!
2010. febr. 1. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2008-ban szültem nála. Szintén sztks rendelésre jártam előtte.

Én ismerősöket kérdeztem meg, mennyit kér. Akkor 30 volt a tarifa, de én 40et adtam neki. Nagyon megérdemelte! Csak ajánlani tudom:)

Mikorra vagy kiírva?

2010. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Március végére vagyok kiírva, 50.000 gondoltam, hogy adok neki, akkor azok alapján amit írtál kb. még elfogadató. Mivel megkértem, hogy legyen ott nem szeretném magam kellemtlen helyzetbe hozni. Szerencsére én is csupa jó dolgot hallottam róla, köszönöm a segítséget.
2010. febr. 2. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én kétszer szültem nála, először 4 éve, akkor 40ezret adtunk neki, másodjára pedig tavaly nyáron, akkor 50ezret adtunk neki. Jó orvos, de egy kicsit távolságtartó.

Én is ajánlani tudom.

Amúgy tavaly 40ezer volt egy szülés nála, idén nem tudom mennyi lehet.

2010. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 50-et adtam neki,meg lesz elégedve vele,ne félj :)
2011. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!