Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzalmas fajdalmaim vannak...

Borzalmas fajdalmaim vannak szules ota. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szules ota most jott meg masodszorra. De elviselhetetlen fajdalmaim vannak! Regen is gorcsolt nagyon de ez annal is durvabb, mintha felvagtak volna a hasam fajdalomcsillapito nelkul. Ilyenkor fetrengek, felallni sem tudok, ma meg sirtam is. Fajdalomcsillapito hasznal, de ferjem nem akarja, hogy allandoan gyogyszerezzek. Mit csinaljak?
2014. dec. 14. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán menj vissza az orvosodhoz és beszéld meg vele,hogy mi a problémád és mit lehetne tenni!?
2014. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ha most van ez, akkor vegyél be fájdalomcsillapítót, a férjednek meg annyit üzennék, hogy verje 100-szor a fejét jó erősen a falba és utána ő se vegyen be rá semmit, másodszor pedig fognám magam és sürgősen elmennék orvoshoz!
2014. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Menj vissza az orvosodhoz.Meg ha még szoptatsz akkor se mindegy milyen fájdalomcsillapítót szedsz.Én szülés előtt voltam így mint te miután meg szültem első lányom a görcsök csak úgy el tüntek és mikor a második lányomat szültem akkor vissza jöttek a görcsök.Aztán,hogy voltam orvosnál írt fogamzásgátlót és a görcsök meg minden fájdalom ami volt el múlt.Így sokkal jobb a közérzetem is.Menj vissza beszélsz vele mit lehetne tenni és addig is kitartás!
2014. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Görcsoldót szedj, nospát, ne fájdalomcsillapítókat erre.

Az orvos meg tudja nézni, mi lehet a gond, de nekem is más lett szülés óta, pedig nincs hiba benne.

2014. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!