Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan segíthetnék? Most...

Hogyan segíthetnék? Most tudtam meg, hogy a sógornőm (bátyám felesége) otthon akar szülni,2 héten belül esedékes.

Figyelt kérdés
a tesóm mondta, hogy ő ezt nem tartja jó ötletnek, de papucs, és nem mer ellenkezni. a felesége mindig azzal jön, hogy ha baj van, úgyis jön a mentő, erről annyit, hogy 30 km-re lakunk a kórháztól hegyvidéki területen, ha itt leesik egy nagyobb hó vagy ónos eső, egy tank se jut be, nem egy mentőkocsi. férjem azt mondta, hogy álljak kocsival járó motorral a házuk előtt, hátha menni kell. ez jó ötlet? vagy mit csináljak? beleszólni nem akarok, így sem vagyunk jóban...
2010. febr. 3. 11:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
köszönöm, várok még válaszokat, hátha sikerül valakinek jó tippet adni, vagy csak ha elmondjátok a véleményeteket az is jó. legalább tudom, hogy nem én vagyok "begyöpösödött, önbizalomhiányos, kényelmes" stb...mert ezeket a jelzőket használta rám.
2010. febr. 3. 15:17
 12/34 anonim ***** válasza:

Az azért vicces, hogy az a "begyöpösödött, önbizalomhiányos, kényelmes" aki biztonságban akar gyereket szülni. Ha igen, akkor szerintem sokan vagyunk ezek.

Nagyon nem tudsz mit tenni, aki hülye... Csak az a baj, hogy nem csak a saját életével játszik.

2010. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
ezaz...unokahugiméval is...
2010. febr. 3. 18:40
 14/34 anonim ***** válasza:

Hányadik szülése ez, hogy ilyen magabiztos?


Nekem is minden álmom, hogy itthon szüljem a 2. babónkat, de mi csak 3 percre lakunk a kórháztól, és BP-en. Még se tudnám a lelkemre venni, ha esetleg baj van, akkor miattam van baj...

2010. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
első lesz neki
2010. febr. 3. 18:53
 16/34 A kérdező kommentje:
most beszéltem tesómmal, azt mondja, olyan mint egy agymosott :(
2010. febr. 3. 18:54
 17/34 anonim ***** válasza:

az előző vagyok...

... és ha a dokijának szólnál, hogy tud-e erről, ha igen mi a véleménye? Esetleg ráparáztathatna egy pöppet: pl rossz a baba fekvése, stb

2010. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

:D:D:D Akkor azért ilyen magabiztos!!!!


Még nem tudja, milyen az, amikor az ember már teljesen elveszti a hitét, hogy ezt épp ésszel túl fogja élni, és már mindegy lenne, csak legyen már vége az egész fájásrohamnak! (Bár én 1,5 órán keresztül nem tolhattam, 5 ujjnyi méhszájjal, mert nem jól illeszkedett be a szülőútba, már csak remegtem az 1 perces szünetekben! Tudom, ez ritka, de én se így számoltam, és tessék,csak abban tudok bízni a következő szülésem sima lesz!)

2010. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

jah...és folyamatosan ott lebegett a császár esélye:


- ha leesik a szívhang, mert ugyebár ez a babának is veszélyes volt


- ha elájulok, mert már a végét járta a szervezetem (szülés után 2 órán keresztül remegtem a kimerültségtől)

2010. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

És ha már úgy is rosszba vagytok, nem mindegy, hogy mondasz neki pár példát az álomszüléseken kívül?


A kocsi azért legyen a ház előtt...:)

2010. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!