Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után (brutális) éjszaka...

Szülés után (brutális) éjszakai izzadás mennyire normális?

Figyelt kérdés
Éjszakánként legalább egyszer ágyneműt kell cserélnem és le kell zuhanyoznom újra, hogy tovább tudjak aludni. Másnak is volt ilyen? Csak a hormonális változástól van, vagy valami más lehet az oka?

2014. dec. 26. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt: azt hittem túlfűtenek, de a szobatársaim is panaszkodtak a kórházban, márciusban nyitott ablaknál aludtunk. itthon pedig már azt hittem, lázas vagyok, de csak a víz ment lefelé rólam, ahogy tudott.
2014. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi csak a hormonok játszanak én is igy voltam alvashoz januarba csak egy nyári hállóinget hordtam volt hogy meg ugy is atta ebredtem hogy csurom viz vagyok. Szép lassan helyreallt és jol birom paplan alatt 25 fokban is :-D
2014. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató! :)
2014. dec. 26. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En 3 hete szultem,de meg mindig folyik rolam a viz ejszaka.Az utobbi idoben en is csak egy nyari topban alszok,mert meg a haloing is tul soknak tunik.
2014. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt kánikulában szültem, vizesedtem is nagyon. A szülés másnapjára 10 kg-mal voltam kevesebb, rengeteget pisiltem, de nem izzadtam. A második szeptemberi, de szintén nagyon melegben jött, vele nem voltam olyan vizes. Utána viszont ugyanez volt velem is, mint veled, szerintem a vízvisszatartás miatt. Pár nap alatt elmúlt, a hormonok csinálják.
2014. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Pár hét alatt elmúlt,reggelre csatakos volt a lepedőm,mindenem.
2014. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 2-án szültem! Nekem is így volt! Nagyon vizes is voltam és a hormonok! Kb másfél 2 hét alatt lett jobb! Kitartás!
2014. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 29. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!