Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes faros baba, tervezett...

34 hetes faros baba, tervezett császár a kiírt időpont előtt egy héttel - semmi esélyem rá hogy befordul?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag az összes ultrahangon így üldögél az eleje óta. Szokott ugyan haránt fordulni, szinte minden nap, de vissza is fordul (nem feszít, csak ki lehet tapizni hogy haránt van).

Az orvosom még 3 hetet adott a megfordulásra, de azt mondta, barátkozzak a gondolattal, és be is írt a naptárjába egy héttel a kiírt időpont előttre (nehogy meginduljon a szülés, inkább kiveszi korábban).

Én ennek egyáltalán nem örülök...

Egyrészt szerettem volna átélni a szülés csodáját, minden fájdalmával együtt, másrészt ha simán szülök, nálunk sokkal hamarabb kapom meg a babát, harmadrészt talán előbb fel is épülök, mint császár után.

Szerintem neki is jobb lenne megszületni, mint hogy egyszer csak kinyílik az addig védelmező burok, benyúl egy kéz, és felkészületlenül kikapja onnan.

Sőt, jobb lenne ha benn maradhatna amíg akar, nem pedig egy héttel korábban kiveszik........

Sok bajom van, annak ellenére hogy 30 hetesen 1990g-mot jósoltak neki, és akkor is azt mondták, hogy ezzel a súllyal max. 2 hétig van helye fészkelődni. Ahhoz képest még mindig biztatnak.

Az orvosom szerint túl jól érzi magát idebenn :-)

Lombikos baba, lehet hogy úgy gondolja, nehéz volt az út befelé, akkor legyen könnyebb kifelé? :-)

Egyáltalán, mit kell vinni, hogyan kell készülni egy császárra?



2014. dec. 30. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt az 36 hettol ket orvos kozossen uh val es mehlazitoval hason keresztul megforditja.

3x probalkoznak ha nem megy akkor faros szulest probalnak.

Keress valakit aki ert az kulso foditashoz.

2015. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta veletek?
2015. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!