Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi vér folyik el szülés...

Mennyi vér folyik el szülés közben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
még fél liter sem- normális esetben.
2015. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte észre sem vehető mennyiségű. Nálam nem volt nagy vér. De utána...nah igen. Még harmadnap is ömlöttem.
2015. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sok vért vesztettem, de nagy babát szültem, és össze-vissza szakadtam, repedtem. Deciliterre nem tudnám megmondani, csak azt, hogy szülés után kb. 5 üveg infúziót kaptam.
2015. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezek után szerintem meggondolom hogy lesz a babám.
2015. jan. 2. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartalak elijeszteni a szüléstől, az én döntésem volt, hogy meg akarom szülni, szerintem, ha kérem, megcsászároznak, olyan nagynak tűnt a baba az alkatomhoz képest. Végül kiderült, hogy inkább hosszú, mint széles, így aztán kifért, csak épp túl gyorsan jött, amit én nem bántam, mert így rövid ideig kínlódtam, viszont cserébe folyt a vér. De nálad ez úgyis tök máshogy lesz, nem az én esetem az általános, ez ne tartson vissza.
2015. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel liter termeszetes normal szuleskor.
2015. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a vér mennyisége a szempont hogy szertnél e gyereket vagy nem akkor ne haragudj de szerintem neked nem való az anyai szerep... :/
2015. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!