Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos dr. Gidai János...

Milyen orvos dr. Gidai János szakmaliag és emberileg? Minden vélemény érdekel, pozitív és negatív egyaránt

Figyelt kérdés

Szülés előtt orvosválasztás előtt állok. Senkit nem ismerek, a neten próbáltam tájékozódni, így minden vélemény érdekelne. ha jól tudom, a SOTE 2-őn vezeti le a szüléseket, arról is várnám a véleményeket

Köszönöm



#szülés #SOTE II #szülész-nőgyógyászat
2015. jan. 7. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nála fogok szülni 3 hét múlva.

A terhesgondozáson nagyon türelmes, bármekkora hülyeséget is kérdezek tőle, készséggel válaszol.

Nem az a szószátyár típus, de lelkiismeretes és alapos.

Egyedül az asszisztensével nem tudok megbarátkozni, egy bánatos tekintetű penészvirág, akinek senkihez nincs egy jó szava sem.

Nem is értem, a doki hogy viseli. Szerencsére ő csak a magánrendelésen van, a szülésznője sokkal kedvesebb.

A magánrendelés 10000/alkalom, a szülésről még nem tudok nyilatkozni.

2015. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasod

kozben elkezdtem a maganrendelesere jarni,eddig 2szer voltam.es szimpi.

De total igazad van az asszisztenssel kapcsolatosan is


Gyors,konnyu szulest


Ha majd lesz idod szules utan valamikor megkoszonnem ha irnal a tapasztalatodrol.

en nyar elejere vagyok kiirva

2015. febr. 28. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Március 19-én volt a program császárom, gyönyörű kisfiam született másodszorra is.

A klinikán minden nagyon profi volt, olajozottan, és elég személytelenül mennek a dolgok.

A korábbi rossz tapasztalatok miatt (Baross utca) nagyon féltem, Gidai doki nem törte magát, hogy megnyugtasson, helyette az aneszteziológus tartotta bennem a lelket (meg persze a férjem).

Összességében is nagyon felemás tapasztalataim vannak a dokival. (folyt köv csak sír a baba)

2015. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.

Szóval, nekem a műtét alatti és utáni viselkedése is olyan felemás volt.

Korrektül ellátta a feladatát, de én azért több emberi vonást vártam tőle.

Pl tudta hogy rémálom volt az első szülésem, de amikor egész testemben reszketve feküdtem az asztalon rám sem nézett csak a jódot tunkolgatta. Nemek jól esett volna, ha odafordul, és azt mondja: minden oké lesz, ne izguljon.

Az aznapi császárosokhoz csak ő nem jött be, mindenki mást megnézett a saját orvosa, többször is ( a vadidegen aneszteziológus bejött hozzám...).

Másnap reggel megnézett Gidai is, de szólt hogy hétvégén vidéken lesz, nem tud bejönni hozzám.

Saját kérésre nem vasárnap hanem hétfőn jöttem haza (nagyobbik fiam bárányhimlős lett), de azt a doki elfelejtette, és amikor rácsörögtem hétfőn, hogy odaadjam, amit neki szántam, csodálkozva kérdezte, hogy még nem mentem haza?!?! Aztán lehívott az ambulanciára, kiszedte a varratokat, kezet fogtunk és ennyi.


Szakmailag végig korrekt és alapos volt, nem volt könnyű terhességem, de sokkal több odafigyelést, "tutujgatást" vártam volna tőle, és amennyire láttam, a többiek (császárosok, szobatárs) meg is kapták a dokijuktól.

2015. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy megosztottad a velemenyed


A lenyeg h szep egeszseges gyermeked szuletett :)


Most mar csak erre gondolj.

2015. ápr. 22. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, első vagyok, megvan már a babád? Szívesen elolvasom, ha van pár perced, nálad hogy alakultak a dolgok!
2015. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most látom hogy írtál.


Röviden a lényeg:


végig problémás volt a terhességem,midnig volt valami gond..nem si kicsi.De mndig számíthattam a dokimra.akár vasárnap is, ha külföldön volt akkor is.

Volt hogy vasárnap visszahívott.


Maga a szülés...HELLP szindrómával szültem,sürgős császárral.Hajnali 1kor.Gidai dr Ur korrekt, megbízható,alapos,higgadt volt végig.Nem gerincbe adtak az érzéstelenitot,hanem altattak.


Életveszélyben voltunk mindketten.Megmentett a gyermekem és az én életemet is!Szülés után többször meglátogatott, az őrzőben és a gyermekágyas osztályon is.

2015. aug. 11. 02:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem nagyjából azóta rendben vagytok.

Örülök hogy neked pozitív véleményed volt róla.

2015. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom erdeklodesed es elnezest a kesoi valaszert.

Lekopogom eddig minden ok,de rengeteg vizsgalatra kell vinni ami lelkileg megterhelo nyilvan.Tornazunk naponta,fejlodik szepen.

Remelem Ti is jol vagytok :)

2015. nov. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!