Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki valami praktikát nem...

Leendő anyuka kérdése:

Valaki valami praktikát nem tud amitől beindulna a szülés? Gugolás? Vagy esetleg lépcsőzés? Párom éjszaka dolgozik igy szinte alig tudunk együtt lenni

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A bábakoktélt többen alkalmazzák úgy hogy az orvosuknak előtte elfelejtenek szólni. Kérlek te ne tartozz közéjük.
2015. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
2015. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, az 1-es 9-es védelmére kerestem rá, itt írja a lépcsőzésről, hogy nem szabad
2015. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bábakoktél miből áll? Ès hogyan.kell elkesziteni?
2015. jan. 8. 20:46
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

köszi, ő dolga, ha lépcsőzni akar lépcsőzzön, annak ellenére hogy mindenhol olvasható hogy nem ajánlott. ember tervez Isten végez. a szülést biztos nem inditja be én 42 hetesen kapáltam kint a 40 fokban, hátha de semmit sem ért, kilakoltattuk a picim.


9-es

2015. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 piroska és a farkas ***** válasza:
30%
De mi van, ha valaki emeletes házban - lift nélküli panelban pl - lakik? Az kénytelen lépcsőzni. nem kötekedni szeretnék, tényleg érdekel.
2015. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

ne farassz :) nem arrol van szo hogy egyaltalan nem szabad...hanem hogy a hirtelen megnovekedett, eroltetett fizikai aktivitas ami egy hosszabb lepcsozesi gyakorlat alatt keletlezik, artalmas lehet a babara nezve. egyebkent még 5 perc lepcsozes sem a legjobb az utolso trimeszterben, de nyilvan ha kenytelen vagy felmaszni, akkor kenytelen vagy, nem azt irtam hogy minden esetben feltetlenul raszorul a koldok zsinor a nyakara hanem h okozhat ilyet es emiatt en melloznem a lepcsozest.

ha azt mondjuk ne gazoljon kesztyu nelkul a kertben mert macskakakiba nyul attol meg nem biztos hogy barmi baja lesz ha egyszer megteszi de minek kockaztatna nem igaz?

l

2015. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Olyan esetre gondolok, h pl nagyobb, de még kisgyerek testvér miatt naponta többször kéne megmászni több emeletet.
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi ezen a boncolgatni való, terhesen is elmész cipkedsz haza a boltból, mert nyilván muszáj, pedog max 5 kgot lehetne cipelni, de ez nem azt jelent hogy mindenki aki 5 kg felett cipel megrepedt magzatburokra szamithat. de ha tehed akkor nem cipelsz annyit megsem. ha tudod kikerulod a lepcsot, ha nem, akkor meg nem es.bizol abban hogy nem lesz baj. de attol még nem veszelytelen lepcsozni foleg direkt.
2015. jan. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom mondta,hogy lépcsőzgessek...és beindult tőle.És most,hogy olvasom a hozzászólásokat,kicsit gondolkodóba is estem,hogy jól tettem-e,ugyanis a kisfiamnak 2-szer rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára...
2015. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!