Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! A ti babátok,...

Császárosok! A ti babátok, illetve ti tudtatok aludni 3 ágyas kórtermekben éjszaka?

Figyelt kérdés

Ha minden okés és már 1-2 nap múltán el tudom látni a babámat, akkor éjjelre is otthagyják az ágyam mellett.

De ugyebár nem egyedül leszek a picivel, hanem 3 ágyas a kórterem, szóval még két másik anyuka csecsemője fog ott bömbölni éjszaka...


2014. dec. 23. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Külföldön szültem, itt az a szokás, hogy egy kórteremben csak császárosok vannak és 24 órát nem lehet felkelni, viszont a babák az első pillanattól az anyukáknál vannak. Az első 24 órában a nővérek látják el a babát, mindenért csengetni kell. De nagyon segítőkészek, ez nem probléma.

Viszont én semmit nem aludtam amíg bent voltam. 6 ágyas kórtermek vannak, első éjszaka fullon voltunk, következőn 5-en. A babák vagy kórusban, vagy felváltva sírtak. Több éjszakát nem maradtam, mert abba szerintem bele is halok. Én 2 éjszaka után hazajöttem, de itt ezt nem is tiltja semmi. Ha jól van az ember, akkor elengedik. Nekünk a szopi nem ment jól, ezért még azt akarták, hogy maradjak egy éjszakát. De mondtam, hogy akkor tápszert adok a babámnak, de nem bírok ki még egy éjszakát.

Meg aztán a 2. császárom volt, sokkal könnyebb volt minden mint az elsőnél.

2014. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyarország.

6-ágyas kórterem.

Császároztak. Császár után 6 órával már én láttam el a babát.

A babákat annyira nem zavarta a másik sírása, aludtak mint a bunda. Az Anyukák nem tudtak aludni:)

De igazából ha nem sírt senki gyereke sem tudtunk aludni, olyan izgatott akkor az ember, meg ugye napközben is 1-2 alkalommal 1-2 órát alszunk.

2014. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4 ágyas szoba volt de első nap nem volt velem, na azóta se aludtam 8 órát egyfolytában csak ott az intenzíven...

Aludni semmit nem aludtam pedig az én gyerekem egyszer kelt csak éjszaka s hamar vissza aludt.A többi anyuka horkolt és a babák sírtak borzasztó volt a tejem is elment.Emiatt bent akartak tartani de nem hagytam magam.Hazajöttünk 2 óra múlva már volt tejem.Ha lesz következő babám tuti fizetek 1 ágyas szobára.

2014. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3 ágyasban voltam. A babák nagyon jól aludtak nem zavarták egymást kicsit sem. Viszont az agyukák nehezen aludtak. Borzasztó egy hisztis kismamával kerültem össze. Mindig nyavajgott h milye fáj, mit hogy kell csinálni pedig már volt egy nagyobb gyereke. Na én miatta nem aludtam sokat. Na meg semmi teje nem volt, és marha sebes volt a cicje de akkor is csak hisztizett mert ő nem tápszerezik. Úgyh a kisfiú állandóan cicin volt, sosem lakott jól. Csak a saját babám sírására keltem azonnal. És ha nem is hisztizett volna annyit a nő akkor nem lett volna halálos.
2014. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, de nem a zaj miatt hanem mert allandoan szoptatni kellett, nehezen alszom el foleg fenyben. nappal eleve nem alszom ejjel meg mire elaludram volna mar kelni kellett. tovabba kenyelmetlen volt az agy. ezen a vip szoba se valtoztat.
2014. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A babák abszolút nem zavartak, de a horkolás szörnyen, mert zajérzékeny vagyok sajnos. Ez van, ha többágyas a kórterem. :) Én párnával a fülemen aludtam, és beosztottuk a többi anyukával, hogy ki bökdösi a horkoló anyukát. A babák sírása nem volt gond, hamar abbahagyják. Ha pedig nem bírjátok, vissza lehet vinni éjszakára biztos a csecsemőosztályra. Én mindkét alkalommal 5-ágyasban voltam rooming-inben. Már 2. éjjel ott volt a lányom, aki este született, a fiam hajnali, ő meg első este velem aludt.
2014. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!