Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az éjszaka közepén indul...

Ha az éjszaka közepén indul be a szülés, akkor kell szólni a kórháznak, hogy megyek, vagy csak bemegyek és kész?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire gyorsan zajlik majd le a dolog és hajnal 2-kor ne kelljen még arra várni, hogy kávét visznek az orvosnak.
2014. júl. 27. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Nem kell odaszólni, elvileg minden kórházban van ügyeletes orvos aki ott is tartózkodik éjszaka. Ha fogadott orvosod lenne annak természetesen kellene szólni.

2014. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom. Köszönöm a gyors választ.
2014. júl. 27. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak mész és kész, ahol én szültem csöngetni kellett a szülőszobán, rögtön jött az ügyeletes, nem aludt.
2014. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Én az Uzsokiban szültem ügyeletes orvosnál.

Még be se fordultunk a szülészetre, már jött az ügyeletes orvos, hogy irány a szülőszoba.

Nem telefonáltunk be, hogy megyünk. Mikor beértünk a kórházba, a portás telefonált fel a szülészetre, hogy jött egy kismama. Hozzáteszem, neki csak köszöntünk illedelmesen, de nem álltunk le kérdezősködni.

2014. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor csak megyek, ha itt az idő. Köszönöm nektek is.
2014. júl. 27. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk is csak csengetni kell és kész. 2 ügyeletes orvos van a szülőszobán, egy non-stop ott van közülük, nem kell rá várni. Könnyű szülést!

egy debreceni kismama

2014. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell telefonálni. Egyszerűen bemész. Mi bementünk, felmentünk a szülészetre, ott szóltunk a szülésznőnek, ő van a pultnál, ő szólt az ügyeletes orvosnak. Pár perc múlva, már a vizsgálóban voltam. NÁlunk a fogadott orvosnak sem kell szólni, a kórház értesíti őket, ha valóban megindult a szülés, és nem vaklárma csak.
2014. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm. Látom, hogy valaki nagyon kedvesen lepontozta az egyik választ, nem igazán értem, hogy miért. Részemről mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. júl. 27. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi is csak csongettunk.hajnali 4kor ketpercesekkel.epp senki nem szult.ezert az ugyeletes szuleszno aludt es nem hallotta.ugyh telefon es arra felebredt:-)megvizsgalt es o hivta a dokimat es a szulesznot.husz perc alatt bent voltak mind a ketten.:-)
2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!