Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy fiatal apa vagyok 10...

Váradi Gábor kérdése:

Egy fiatal apa vagyok 10 hónapos fiunk van szüllés ellőt aktiv volt a sexuális élletünk terheség közben is de mióta meg szült a párom 2 kezemen meg tudom számolni az eseteket volt valaki igy?

Figyelt kérdés
10 hónapos ki fiunk van szüllés óta nagyon meg romlot a sexuállis életünk 2 kezemen meg tudom számolni ahányszor együt voltunk türelmes voltam egy ideig de már nem birom továb képes lenne ell viselni azt is hogy külön költözünk csak ne kelljen csinálni segitsetek !

2014. dec. 1. 23:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
kezdeményezz, és zavard le 5 perc alatt, az szerintem műköni fog.
2014. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
rengetegszer probáltam és csak taszit kifogásokat keres mikor kérdezem mi a baj mi nem jó azt mondja minden rendben van
2014. dec. 1. 23:25
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Beszéltél vele arról is, hogy ha ez így folytatódik, akkor a házasságotok hamarosan tönkremegy és el fogtok válni?
2014. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen de nem változik semit azt mondja hogy szeret de már nem sokáig birom nem baráti kapcsolatban szeretnék éllni
2014. dec. 1. 23:34
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj meg romantikát belevinni a dologba.Ne éreztesd vele h sexelni akarsz hanem h szeretgetni, szeretni.Pl ajánld fel h megmasszírozod aztán sztem kedvet kap hozzá ha jól csinálod :)
2014. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ajándék simogatás puszilgatás stb probáltam hatástalan szerintem már csak akkor fog változni ha már az utolsó percek leszne az együt éllésnél
2014. dec. 1. 23:54
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Szexelj mással. Valszeg a párod is egy olyan nő, aki attól, hogy szült megszűnt nőnek lenni. Sajna sok ilyen van.
2014. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%

Én is ismerek ilyen párt, ahol a nő szülés után, mintha elvágták volna az addigi életét, nem igényelte a szexet, csak "hagyta magát" havonta 1-2 alkalommal nagy nehezen.

Azóta a gyerek 6 éves és a pár éppen válni készül.

Csoda, hogy a pasi ennyi ideig türelemmel volt.

2014. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Szoptat még? Visszaállt már a ciklusa? Nem fájdalmas számára a szex? Szülés közben nem érte valami maradandóbb testi és/vagy lelki trauma, ami fájdalmas vagy csak szégyelli? Sok nőnek megváltozik a hormonháztartása, ami a libidó csökkenését, szárazságot okoz. Ha ezekből valamelyik az oka, de szeret szerelemmel és te is őt, akkor bizony marad a türelem és a kompromisszumos "kézzel-lábbal" megoldások.

Először töltsetek több időt kettesben - mindenki mesélje el a napját, randizzatok, beszélgessetek kezdetnek mindenféle "kötelező" rástartolás nélkül. Plusz a nőknek nagy erogén zónájuk, ha igyekszel haza, segítesz a háztartásban és keveset veszekedtek arról, kinek a feladata a gyermeknevelés és az mit csinál rosszul.

2014. dec. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

"Plusz a nőknek nagy erogén zónájuk, ha igyekszel haza, segítesz a háztartásban és keveset veszekedtek arról, kinek a feladata a gyermeknevelés és az mit csinál rosszul."


Ez a mondat egyszerűen zseniális, mert piszkosul igaz:-)

A kérdezőnek azt tudnám tanácsolni, amit a többiek is. Kicsit tehermentesíteni, sokat beszélgetni vele, mégpedig őszintén a gondjaitokról is. Nem direktben rárepülni, hanem legyél vele gyengéd, éreztesd, hogy nem szexre, csak intimitásra, összebújásra vágysz. És persze tilos a veszekedés, ha még mindig nem akarja. Idővel helyrerázódnak a dolgok.


Viszont ha azt érzed, hogy stagnál, vagy rosszabbodik a helyzet, keressetek fel egy szexológust, megéri a ráfordítást, hiszen már nem csak magatok miatt kell megmentenetek a kapcsolatotokat, hanem a kisfiatok miatt is.

2014. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!