Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Komolyan, mindenhol belefuthat...

Komolyan, mindenhol belefuthatok ilyenbe, ha nincs fogadott?

Figyelt kérdés

Nekem 90%, hogy szívbetegség miatt császárom lesz, de én nem tudom, mit tettem volna... ilyen komolyan, tényleg megtörténik???

Mit szóltok hozzá??

Hallottatok már ilyet?

Ha nem is császár lesz, szeretnék mindenre felkészülni, de most nagyon befostam...


KISMAMÁK, SZÜLNI KÉSZÜLŐK NE(!!!!) OLVASSÁK EL!!!


[link]


2015. jan. 12. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez erosen szubjektiv tortenet...
2015. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
En ezt nehezen hiszem el.
2015. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Akik nem hiszik el azoknak valószínű, hogy jó szülésélményük volt.

Én fogadott dokinál szültem, de láttam magam körül azokat akik az ügyeletesnél. Hát mit ne mondjak nem lettem volna a helyükben amilyen bunkó módon viselkedtek velük, vagy épp le se sz@rták hogy mi van velük, úgy gondolom hogy bármennyit is fizettem az orvosnak az 1000xesen megérte.

2015. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el! Javaslom te se olvass ilyeneket!
2015. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok még terhes, csak tájékozódom, meg szeretem olvasni a történeteket, de ez.. amúgy simán elképzelem, ahogy az én végstádiumos nagyapámmal bántak...
2015. jan. 13. 08:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Nincs most időm végigolvasni, de el fogom olvasni. És azt hiszem lassan itt az ideje, hogy megírjam valahol a saját szülésem történetét, mert mindenhol csak rosszat lehet olvasni az ügyeletesnél szülésről. Én ügyeletes orvosnál és szülésznőnél szültem tavaly, és a mai napig szívesen emlékszem vissza rá, fantasztikusak voltak mindketten, pedig péntek éjszaka volt, és én voltam aznap a 12., de ez egy pillanatig sem volt érezhető rajtuk.
2015. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én miskolci vagyok, fogadott dokival is ilyen volt :( csak reggel értesítették 26óra vajúdás után.. Velem is bunkó parasztok voltak, az szülőszobán az nst/ctg-s történet nálam is ugyanez volt! Két nővér volt kedves, de sajnos műszakváltás lett.. Egy pohár vizet nem voltak hajlandóak hozni, páromat úgyszint nem engedték be.. Aludtak az összetolt székeken, és mikor valaki más is jött szülni az éjszaka, akkor meg minősíthetetlenül beszéltek róla, pl miért pont most ellik ez a bálna? Legszebb álmomból keltett fel stb.. De érdekes volt hogy ahogy megérkezett a dokim, minden szép és jó lett.. Ennek ellenére nagyon jó élmény volt a szülés.
2015. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez az orvosfogadás csak fel van kapva. Én is ügyeletesnél szültem, és egy rosz szót sem tudok mondani!
2015. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van benne sok és erős túlzás. Én nem védem sem az orvosokat, se a nővéreket, mert tényleg nagyon gyakran bunkók, leszarnak, semmibe vesznek, de azért rohadt érdekes, hogy állítólag napokig szenvedett, és azt se tudta mi van, de minden szóra, időre percre pontosan meg ilyenekre tisztán emlékszik?


Eleve ezt a hazaküldést is ahogy előadja. Aztán meg kiderül, hogy hát tényleg tök zárt volt, meg csak jóslói voltak csak másnap kellett visszamennie. Ha meg benttartják, akkor arról írogat, hogy feleslegesen ott volt kiterítve egy napot, ahelyett, hogy hagyták volna otthon pihenni kicsit, ha látták, hogy még semmi sem lesz.

2015. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is azert eleg sok tulzas van benne es lehet tenyleg inkabb gyosz volt a csaj. Biztos vagyok benne, hogy bunkok voltak vele es azt is elhiszem, hogy keson jottek be, mert anyum is azt meselte, hogy mar majdnem kint volt a gyerek mire bejott az orvos. Sztem azert is hagytak figyelmen kivul mert sok volt bent a hiszti, meg akkor is ha ugy erezte majd megdoglik. Mindenki masnak is olyan elvileg, bar en meg nem szultem. De az ha igaz, hogy baj volt a babaval es arra nem figyeltek az tenyleg gaz, de koszonheto akar a hisztinek is. Es az elottem szolo is irja, hogy alitolag tobbszor is elajult es azt sem tudta hol van de percre pontosan leirta mi tortent. Kicsit santit. Azt is elhiszem, hogy szanaszet repedt, mert azt is olvastam sok helyen es felek is tole en is. Hat igen...... Neki ez rossz elmeny volt. Remelem en ossze tudom majd szedni magam,hogy velem ilyen ne legyen.
2015. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!