Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keresek orvost és kórházat,...

Keresek orvost és kórházat, hol "tudnék" szülni? C: Budapesten szeretnék szülni, itt vagyok 13 hetes és szeretnék fogadni orvost, de egyenlőre foggalmam sincs hol szüljünk. Ki néztem már egy dokit de ő a dél-pestibe van, és elég bonyolult odajutnunk.

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem orvosokat és kórházakat javasolni, elmesélnétek nagyjából milyen volt ott szülni, mennyit kért/adtatok az orvosnak? Illetve hol volt az orvos magánrendelője?
2015. jan. 13. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is próbálj kórházat választani. Mindegyikben találsz jó orvost. Neked melyik van közel, Bp. melyik része.

Én a Szent imrében szültem dr.Tasi Róbertnél. ajánlom.

2015. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem birok kórházat találni mert nem tudom melyik milyen... Szent Istvánba szültem az elsőt, az jó volt mert közel volt, de semmi más nem szól mellette. Igazából Uzsokin gondolkoztam, de az sem tudom hogy milyen a rendszer, milyenek a csecsemősök stb....
2015. jan. 13. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem 2 éve. Szépen fel van újítva,olyan volt,mintha egy hotelban lennék a többi magyar kórházhoz képest. Dokit jó ha választasz,mert ha nem oda tartozol akkor nem mehetsz csak úgy oda. Gerencsért,és Csapót ismerem,jó dokik,de nem olcsó a magánrendelésük.
2015. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sote I-en szültem tavaly.Dokik majdnem mind nagyon kedves és ami biztos nagy tudásúak is,de a gyerekágy horror.

Uzsoki tényleg szép de ha jól tudom nincs terhesgondozás szóval biztos magánra kell járni.

Bnőm a Bajcsyban szült meg volt vele elégedve

2015. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos h maganba kell mennem mert teruletileg Cegledre tartozok! Az elsot a szt. Istvanba szultem az nagyon jol megkozelitheto de mas nem vonz oda... uzsokin egyre jobban gondolkozok...
2015. jan. 13. 22:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismetles a tudas atyja:)) bocsi nem emlekeztem h mar egyszer leirtam :D
2015. jan. 13. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a Jánosban szültem, a szülészete szerintem szuper. Modern, jól felszerelt, minden orvos megtalálható a babához is, a mamához is, ha kell és rugalmas a kórház is.

A másodikat is náluk fogom szülni, ha nem az ország másik végében leszek épp.

2015. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Uzsokiban szültem,tudom javasolni.

Elsőnél Csapó volt az orvosom,másodiknál Lajis Tímea(azért mert már a terhesség elején tudható volt,hogy csapó akkor lesz a 6 hetes szabadsága felénél,mikor ki vagyok írva).

2015. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülj a mentőautóban és lesz keresztapa is, biztosan vállalják:)
2015. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!