Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki korhazba, kinel szultel...

Uzsoki korhazba, kinel szultel? Ha esetleg fogadott orvosod volt mennyi volt a tarifaja? Milyen volt nala szuli?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 12:30
 1/6 LadyLoss ***** válasza:
Én 2,5 éve szültem ott fogadott orvosnál, aki a terhességemet is gondozta előtte. Dr. Halász Domonkos. Én meg voltam elégedve vele. Bár császárral szültem farfekvés miatt, de azért a 100ezerért amit kért és kapott, maximálisan odafigyelt rám, mindent elintézett helyettem, amikor a "kedves nővérek" elhajtottak. Előtte és utána is mikor hozzá fordultam, rendelésére mentem, mindig az elvárásomnak megfelelően foglalkozott velem. Persze ennyi pénzért, ez az alap.
2015. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lajis Tímea doktornp volt a fogadott orvos.

Meg voltam vele elégede,kicsit szétszórt,nagyon sok betege van,nem igazán emlkészik rá,hogy éppen ki vagy..

Ugyanakkor szakmailag felkészült,mindig kedves,ha odajutsz hozzá nem siet,minden kérdésre választ ad,szülésnél is támogat volt.

Nem mondott konrkét árat 100 e ft-ot adtunk+a terhegondozásnál magánban is 10rft/alkalom

2015. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Telek Tamás volt az ügyeletes mikor szültem, 100%-ig elégedett vagyok vele. Nem fizettünk semmit.
2015. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr.Jex Annánál szültem,nagyon rendes volt a szülésnél.Nincsen tarifája,mi 60 ezret adtunk neki,de magánrendelésén 80 ezret ott hagytunk,ezért nem adtunk többet.Elég fiatal,mindössze 33 éves meg nem is az a pátyolgatós típus,de ha megfogadod akkor nagyon korrekt,mondjuk ez alap is.
2015. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,júliusban szültem nála.
2015. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a 3.
2015. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!