Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen fogok szülni,...

Zalaegerszegen fogok szülni, dr. Kádasi Lászlóval kapcsolatban mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
8%

Én egyszer voltam nála sztk-ban, kedves, normális volt.

Barátnőm három gyereket szült nála. Első kettőnél nagyon elégedett volt, a második baba farfekvéses volt, így is levezette a szülést, maximálisan bízott benne. Nah de a harmadik szülése maga volt a rémálom a doki miatt. Olyan mennyiségű oxitocint adott neki, hogy a barátnőm a halálát kívánta, a szülésznő is ki volt akadva, hogy túl sok, de hajthatatlan volt a doki, mert sietett. Aztán adott valami fájdalomcsillapítót, ami meg kiütötte teljesen a kisbabát. Barátnőm hatalmasat csalódott benne, hat hetes kontrollra azért ment el, hogy elmondja a véleményét. Doki csak lesett, nem gondolta, hogy a barátnőm rajön az oxitocinos turpisságra, és nem bírt bocsánatot kérni, mert tudja, hogy a barátnőm nem egy kisember, rengeteg kapcsolattal rendelkezik mindenhol és befolyással, ha bosszút akar állni, nagyon megütheti a doki a bokáját. Az a szerencséje, hogy a barátnőm a megbocsátás híve, így nem fog tenni semmit ellene, pedig megérdemelné.

2015. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csendes, halk szavú emberke, azon ritka régi-vágású dokik közül való, aki felsegít a vizsgálóasztalról. :)

Amúgy meg simán felír látatlanba, vizsgálat nélkül gyógyszert hüvelygombára akkor is, ha nem az...


Ha a kérdésed arra irányul, hogy fogadd-e fel, az én véleményem az, hogy ne. És semelyik más dokit sem, ellenben szuperjó szülésznőt tudok ajánlani, már küldtem hozzá több barátnőmet is, és mindenki csak jókat mondott róla.

2015. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!