Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen lehet epidurált...

Zalaegerszegen lehet epidurált kérni a természetes szüléshez? Vagy tényleg csak akkor, ha dr. Vass Csaba a választott orvosa az embernek? Mert én ezt hallottam. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én februárban szültem csak valami injekciót lehetett kapni, nem mondanám hogy a fájdalmat annyira csillapította volna. Inkább csak kicsit kábított. Ilyen orvos akkor még nem is dolgozott ott. Szülés felkészítőn is azt mondták nem lehet kapni.
2014. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Vass Csaba biztos dolgozik a nőgyógyászaton/szülészeten, mert voltam nála többször is korábban, és a folyosón is találkoztam vele többször, de nem szeretnék hozzá járni terhesgondozásra és nem szeretnék nála szülni. De ő aneszteziológus is, ezért van, hogy nem rendel a nőgyógyászaton, de amúgy vezet le szüléseket.

De ez nem jó hír, hogy a szülésfelkészítőn azt mondják, hogy nincs epidurál.

2014. júl. 28. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értem akkor azért nem hallottam még róla csak a nődokikat ismerem akik rendelnek is. Ki lehet bírni anélkül is én már csak tudom, nulla fájással indított szülésem volt, ezerrel kaptam az oxitocint, szinte minden átmenet nélkül egybefüggő fájásaim lettek, akkor nagyon szar volt, így utólag már kibírható :-)
2014. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok 15 éve (nála is szültem, de érzéstelenítés nélkül), ő is operált. Én úgy választottam őt, hogy eü dolgozóként bőven volt rálátásom az ő munkájára és a többiekére is.


Már nem ott dolgozom, de ha szeretnéd, elérem őt telefonon, és megkérdezem, tényleg csak a saját szüléseinél vállalja-e.

2014. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettőt szültem az egerszegi kórházban, mindkettőt ügyeletesnél, epidurálról vagy más "könnyítésről" szó sem esett, mondjuk én nem is kértem volna. Burokrepesztés meg oxi sajnos alap, nem sikerült elkerülnöm, pedig határozottan kértem.

Mondjuk furcsa dolog lenne, ha annak lehetne epi, aki ennél az embernél szül, másnak meg nem... Amúgy én sem találkoztam még a nevével, ezek szerint tényleg csak a bennfenteseknek áll rendelkezésre.

2014. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem csak bennfenteseknek áll rendelkezésére, bárki mehet hozzá, akár magánrendelésre, akár telefonos egyeztetés után a kórházba. De tényleg érdemes előtte odaszólni, mivel altat is, és keveset van a nőgyógyon.
2014. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!