Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az alabbi tunetek egyike...

Ha az alabbi tunetek egyike sincs meg, akkor egyhamar meg nem szulok? 40 hkm

Figyelt kérdés
Holnapra,19re vagyok kiirva. Meg a nyakdugomat sem lattam tavozni,a mehszajam meg 2100as volt egy hete. Nem "szallt le" meg a hasam sem,arcom sincs puffadva. Tegnap mondjuk hanytam,de szerintem csak tulettem magam. Az NST-k sem mutattak eddig semmot. Joslofajasokat nem erzek. Fokozatosan jonnek ezek a dolgok,vagy hirtelen szamitsak ra,h.beindul a szules?
2015. jan. 19. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Már a szülőszobán feküdtem, amikor még mindig nem volt tünetem. Nem viccelek. Semmi. Se keményedést, semmit nem éreztem 40 hetesen. Gép mondjuk mutatott fájásokat.


Szóval ha magamból indulok ki, semmit nem jelent, hogy érzel-e valamit, vagy nem. Ugyanígy, ha valaki hetek óta jóslózik, lenn van a hasa, hasmenése van, akkor is lehet, hogy messze még a szülés.

2015. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha erre jársz, kérünk infot, hogy mi újság a babával! :) Mit mutatott az nst?
2015. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanugy jarok majd,mint a 11es valaszolo :D Hazaengedtek az nst-rol,mert semmit sem mutatott :)
2015. jan. 19. 17:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Majd jön ő, ha jönni akar. :) Most már tulajdonképpen bármikor számithatsz rá.
2015. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonló cipőben járunk, én csütörtökre vagyok kiírva.

Nekem 1100-as a méhszájam, méhnyak rövidülve, fej beékelődve a szülőcsatornába.

Ma voltam ctg-n, minden rendben.

Nekem is azt mondta a doki, h már bármikor beindulhat. Keményedés az van, néha jóslóim is vannak, de már 2-3 hete.

Lassan telik az idő és fura, mert a kisfiamat 38 hétre szültem magzatvíz elfolyással indult.

Most meg várunk és várunk...Ha hétfőig semmi, akkor kell befeküdnöm.

Könnyű szülést neked!

2015. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és h kérdésedre válaszoljak, attól, hogy semmi jel, bármikor beindulhat, mint nekem is előző terhességemnél, hogy egyik percről a másikra elment a magzatvíz, szóval 40. héten már bármi lehet!
2015. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! En is szoritok Neked! Nalam meg mindig semmi..
2015. jan. 22. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!