Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Legyen fogadott orvosom vagy...

Legyen fogadott orvosom vagy se? Biztonságérzeten kívül van értelme? Ha igen, mik a vélemények Dr. Hajdu Gáborról?

Figyelt kérdés

20. hetes kismama vagyok (22éves) és ugyan gondolkoztam rajta, hogy fogadnék orvost, de többen mondták, hogy felesleges, ha nincs probléma a terhesség alatt... A kérdésem a következő lenne: Azon kívül, hogy biztonságban érzem magam, van értelme fogadni orvost? Mert ha csak erről van szó, nem hiszem, hogy lenne értelme majdnem 100.000Ft-ot otthagyni a dokinál. Egyébként első terhességem, és Budapesten az Örs sztk-ba járok terhes gondozásra (amivel egyébként teljesen meg vagyok elégedve, 5 percnél többet sose kellett ott várnom és MINDIG nagyon kedvesek!), uh-ra az Uzsokiba szoktak küldeni, ott is fogok szülni. Hajdu Gáborhoz szoktak küldeni a terhes gondozás után rögtön, hogy megvizsgáljon és szerintem normális doki.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. jan. 20. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Hajdu? Ajjjajjj... Meg a Fekete is. :/ Röviden. Ha érdekel, megírom miért.

Mecsér doktor nincs már ott? Tavaly úgy volt, h lehet nyugdíjba megy, de nem tudom mi lett végül is. Ő nem vállal szülést, de Uzsokiban erre nincs is szükség!

Ha mindenképp szeretnél vkit a szülésre is,akkor a Baksay-t ajánlom.


Szóval. 2 terhesség. (2013 és 2014) Mindkettő a Mecsér doktornál. Szülés az Uzsokiban , ügyeletesnél. MINDENNEL és MINDENKIVEL elégedett voltam. :) Aranyosak, kedvesek, segítenek, az orvos tartotta bennem a lelket amikor halni akartam :) :)

2015. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsot Szolnokon szultem, fogadott orvosnal. Ott megegyszer f.orvos mellett sem szulnek megegyszer semmi penzert.

Masodikat az Uzsokiba szultem tavaly februar 3-an, nem volt dokim. Ugyeletben dr.Telek Tamas volt bent. Csodas volt az a par nap es a csaszarom is.

NagOn dicsertek a korhazat es en spec.ugy ereztem, hogy szallodaban vagyok.

2015. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Á én messziről kerülöm a Hajdút miután elhordott mindennek, mert egyszer máshoz mentem. Kb azt nem mondta rám, hogy sz.jha vagyok akinek mindegy hogy ki vizsgálja meg. Meg a neten se olvastam jókat róla, állítólag az Uzsokibol kitiltottak valami hiba miatt. Keress mást, én se tudom kihez kellene járni én 12.hetes vagyok.
2015. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én most fogok majd szülni az Uzsokiban, eddig én is csak pozitív tapasztalatokat szereztem, igaz nekem van fogadott orvosom.Ha gondolod írj rám privátban.

Feketével mi a baj,mert az egyik barátnőmnek ő a dokija, lassan félidős és még csak 1x látta és szerinte ez rendben van...sztem nem annyira :(

2015. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elragadtatva a Hajdutól mert decemberben amikor voltam nála terhes gondozáson szerintem kicsit megharagudott rám amiért nem fizettem neki. Szerintem... illetve nem tudom, hol ilyen hol olyan, ezért voltam kíváncsi a többiek véleményére.

Szóval akkor nem érdemes.

Azért nagyon szépen köszönöm! :)

2015. jan. 20. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Igen, az Uzsoki az doki nélkül is simán bevállalható.

Fekete... Pf.

UH kb 3 másodperc volt, aztán letolt bugyival ott hagyott és kiviharzott, semmit nem mondott, az asszisztens nőci adott felvilágosítást, h minden ok. A kérdésemre nem igazán akart válaszolni, kb úgy jött ki, h lesz@r, h mi is van, mit akarok, rohant mindig ... Behívott uh-ra a 12. heti előtt, adott időpontot is és 2ésfél órát ültem a váróban. Köv alkalommal meg kávézni ment kb 20 percre. Fúú nem tudom. De ez így nem oké.

A Mecsér doki (ahogy néztem zesz-en, ő már nem rendel :() meg a Baksay, na ők rendesek. Kérdésre alaposan válaszolnak, nem ráznak le. Hülyeséget is lehet kérdezni, nem szólnak be stb h vki vmit nem tud.

A Hajdu az pf. Bementem hozzá és kb olyan hangosan, h a földszinten hallották "méltatta" az előző csajszit aki bent volt. Fájt a hasam, azért mentem hozzá soron kívül. Hú. Azt mondta (25 hetes voltam), h ne féljek, nem kell még kórházba mennem, de puha a méhszájam és nyílik. De ne csináljak semmit, nem lesz baj.

Én csak lestem, h mi van. Aztán 2 nap múlva mentem a ssajáthoz, ő az egy dolog, h nem tudta elolvasni, h mit írt a könyvembe a Hajdu, de szó sem volt arról, amiket mondott. Egyébként 2 mp alatt megvizsgált, közben hadarva elmondta mi van, kb semmit nem értettem, amikor visszakérdeztem, h most mi is a helyzet, akkor mondta a ne féljek, "csak" nyílok dolgot. Szóval 2 napig teljes idegben otthon voltam és féltem, mi lesz.

Szóval én a Baksayhoz és a Mecsérhez jártam. :)

2015. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1,7

Bocsi a kusza írásért, itt tobzódik a 2 gyerek :)

2015. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen a Fekete meg a másik... mintha azt mesélted volna el ami velem történt... :D engem is úgy hagyott letolt bugyival és szintén az asszisztens hölgy nyugtatott meg, hogy minden oké mivel nekünk volt egy autóbalesetünk amikor 6 hetes voltam... és hiába kérdeztem, nem mondott semmit...
2015. jan. 20. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Az kemény :D

Nem is tudom ... de nekem eszembe nem jutna őt megfogadni orvosnak. Főleg ilyenek után.

2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Telek Tamas mar a Margitban van.
2015. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!