Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az első menszi...

Szülés után az első menszi mikor jön meg ha nem szoptatok? Előtte nektek is fájt a derekatok meg a hasatok több napig?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szoptattam, és szülés után 6 hétre megjött.

Sógornőm 3 hónapig szoptatott, és 5 hónapra jött meg neki.

Ez szerintem teljesen változó és egyedi, úgyhogy ki tudja...


Nekem nem fájt előtte semmi, csak megjött és kész.

2015. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsonel 2 honap utan jott meg es nagyon fajt. A masodiknal 5 honap utan jott meg es hetekkel elotte fajt a hasam meg a derekam. Most 8 honapos es meg mindig ez a helyzet. Meg szoptatok, es nem is rendszeres a ciklusom.
2015. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 hétre jött meg, előtte nem fájt, most megérzem, de a rendszertelen mensesből lett egy óramű pontosságú.
2015. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn 2 hònapig szoptattan csak, ès szülès után 4 hònappal már meg is jött. Csak aznap fájt, de akkor nagyon, kb. mint a vajudás, előtte nem fájt.
2015. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabina1995 válasza:
Én kb 2-3hetig szoptattam sajnos aztán nem volt több tejem. Szülés után 2honapra jött meg kb.
2015. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!