Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés zöldhályogg...

Természetes szülés zöldhályoggal és -13 dioptriás szemüveggel lehetséges?

Figyelt kérdés
A terhesgondozóban azt mondta az orvos hogy ez császármetszést jelent, szemész orvossal még nem beszéltem, hogy ő hogy vélekedik erről.

2015. febr. 2. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta a szülészed, hogy császár, akkor császár! Annak ellenére, hogy nem szemész, azt pontosan tudja ő is, milyen látáshiábknál, stb. kell császározni.


A hályog pl. simán leválhat, vagy belevakulhatsz a szülésedbe, az meg kinek jó?

2015. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát mit ne mondjak egyes kommenteket elképedve olvastam, és próbáltam rajta túllépni, nem ilyen jellegű válaszokra számítottam... hanem olyanra aki esetleg ilyen problémával küzd vagy van ilyen ismerőse és tényleg tud a kérdésre érdemleges választ adni, erre lettem volna kíváncsi! Aki meg nincs tisztában ezzel a betegséggel kapcsolatban az előbb olvasson utána esetleg, és csak ezután alkosson véleményt... A zöldhályog megfelelő kezeléssel nem roncsolja a szemet, megállítható a folyamat, nem ezért lett 13 dioptriás a szemüvegem, ellenben a magas dioptria szám lehet egy oka a kialakulásának, meg más egyéb okok... És nem mindenáron szeretnék természetes úton szülni, azt szerettem volna megtudni hogy lehetséges e ilyesmi vagy sem. Természetesen erről szakorvosi véleményezés kell mindenképp.
2015. febr. 3. 19:14
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

ezt a kerdest en tettem fel 5 eve, ugyan nekem nincs halyogom, de 9.75-el megszultem termeszetes uton. mindenkeppen az orvos velemenye a mervado! sok sikert!

2015. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!