Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császárral mennyire...

Második császárral mennyire nehéz a felépülés? Jobban megviselt mint az első? Mennyire tudtál utána mozogni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én alapvetően jól viseltem mindegyik császárt, egyik sem volt különösebben rosszabb. A szülés utáni méhösszehúzódás az, ami annál rosszabb, minél többedik terhesség, de ez nem a szülés módján múlik, így is úgy is ilyen.

De mindenesetre a másodiknál még nem volt sokkal rosszabb ez sem, a harmadiknál már nehezebb.

2015. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két császárom volt, de mind a kettőnél másnap már normálisan jártam. Nem görnyedtem össze, nem voltak fájdalmaim. Egész hamar regenerálódtam. Az orvosom is teljesen meglepődött, főleg az első császár után. A másodiknál már nem csodálkozott, csak nevetett, hogy 24 órával később már fel s alá sétálgatok, mintha parkban lennék.

4 napot voltam bent mind a két alkalommal, de mikor már hazajöttünk, semmi bajom nem volt.

Simán felültem, kikeltem az ágyból.


Valószínűleg nagy szerencsém van. Bár több ismerősöm is hasonlóképpen tette "túl" magát a császárokon.

2015. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek mitől függ ki hogy regenerálódik?

Nekem sem volt vészes az első császár után, de mivel minden terhesség más (és ez most sokkal problémásabb :(( ) és minden szülés más, ezért gondoltam megkérdezem hogy birtatok felépülni?! Hisz csak másodjára varrnak, illetve vágnak ugyanott...

2015. febr. 10. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is két császárom volt, mindkettőből hamar felépültem, talán a másodikból még hamarabb is.

Az első felkelés volt a szörnyűség, utána már szép lassan ment minden, alig fájt. Még a nővérek kérdezgették, hogy muszáj-e ennyit mászkálnom.

(A legrosszabb az volt, hogy hétfőn fél egykor műtöttek, este meg a Showder Klubot néztem. Az rettentően fájt, amikor röhögtem. :))

2015. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hete volt a második császárom. Pikk-pakk felépültem, az első felállás volt durva, de mivel tudtam, hogy erőltetni kell, nem szabad elhagynom magam, ezért kikeltem az ágyból, kiegyenesedtem, és ezzel túlvoltam a nehezén. Szinte a csodámra jártak a kórházban, nagyon könnyen mozogtam a császár másnapján. A hasam is sokkal kisebb, mint az első császár után volt. Szval jól érzem magam a bőrömben. Ja, és mínusz 11 kiló szülés óta /1 hét alatt/.
2015. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!