Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott csaszarral...

Programozott csaszarral szulok. Nem orulok neki. Hogyan indithatnam be aznap itthon a szulest?

Figyelt kérdés
Egy honap mulva, 38 hetesen fogjak kivenni a babat, masodik terhesseg, az elso is csaszar volt, ezert kell most is csaszarozni. Az elsot nem sikerult megszuljem termeszetes uton... Szeretnem ha valamilyen modon elindulna a szules aznap reggel, legyenek fajasaim picit, nem bannam ha elfolyna a viz... lehet hulyesegnek tunik, de nem tetszik az otlet hogy a baba egyaltan nem lesz felkeszulve semmire...be lehet inditani valamivel a szulest? nem gyogyszer, ilyesmi, hanem pl valamilyen torna gyakorlat, vagy tea... olyan letort vagyok emiatt a csaszar miatt...

2015. febr. 21. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni az orvosoddal, hogy hagyjon egy kicsit vajúdni, és csak utána vegye ki a babát.

Én személy szerint nem tapasztaltam hátrányát a vajúdás nélküli császárnak, pedig mind a 3 gyermekem így született.

Mitől félsz konkrétan?

2015. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha rohamos szülés lesz,akkor nem lesz idő semmire. Nekem prog időelőtt 1 héttel pillanat alatt elment a víz és 10percre rá jönni akart.szurival tartották vissza.
2015. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Felek, hogy varatlanul fogja erni hogy kiveszik onnan... Leanyommal elfolyt a viz, vajudtam... s ebren volt mikor megcsaszaroztak. Felek, hogy aludni fog, hogy nem fog tudni lelegezni, ilyesmik.... lehet hulyen hangzik, de felek, hogy megijed...
2015. febr. 21. 17:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is progis császárom volt. Szerintem aludt, amikor kivették, mert meg se nyikkant. Én már vártam, hogy felsírjob, de mindenki olyan nyugodt volt körülöttem, hogy nem ijedtem meg annyira. Aztán kimentek vele a műtőből, és rázendített. Amúgy tök nyugodt, kiegyensúlyozott baba. :)
2015. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy mire gondolsz. Nekem is programozott császárom volt. Egy csütörtök este kellett bemenni, péntek reggel 6-kor csinálták volna a műtétet. De ahogy lefekvés előtt fogat mostam, úgy elkezdett vérezni az ínyem, hogy csak úgy ömlött belőle a vér. Még a nővéren is látszott, hogy megijedt, még nem látott ilyet. Azt mondta valószínű megpattant egy ér. Alig győztem köpködni a vért, de pár perc alatt elállt. És szerintem a sokk hatására görcsölni kezdtem. Éjfél körül már 10 percenként ismétlődő fájásaim voltak. Bevittek a szülőszobába, felhívták az orvosom, és az orvos fél 5-ig hagyott vajúdni. Így legalább a babám is "felkészült", és lehet jobb volt, mintha csak simán kivették volna.
2015. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!