Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár és...

Programozott császár és reflux. Reggel 6-tól nem lehet aznap inni semmit, se bevenni, se rágni. Mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Ha nem veszek be savlekötőt, vagy nem iszom a lúgos vizet és még feküdnöm is kell, 1000%, hogy borzasztó kínlódás és/vagy hányás lesz belőle. :(

Jövő héten lesz a műtét.


2015. jan. 27. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
No hát ennyit csak kibírsz a gyerekedért...
2015. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hű, de hasznos választ sikerült kiszenvedni, kedves első! :)


Képzeld, megtennék (meg is teszek) a gyerekemért ennél milliószor többet, csak így is ezer kínom van, gondoltam hátha akad valakinek ötlete, de azért köszönöm szépen a jófej megnyilvánulásodat!

2015. jan. 27. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokidat konkrétan, szerintem a savlekötöt beveheted. Pont azért nem lehet enni-inni, hogy ne hányjál. De ha enélkül hánynál, akkor jobb ha beveszed. Ezt így mondd el a dokidnak.
2015. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sürgősségi császárom volt, amikor kötötték be az infúziót a műtét előtt, akkor a szülésznő elmagyaràzta a koktél összetevòjét és volt benne savlekötő. Még el is magyarázta, hogy miért is tesznek bele, de erre nem emlékszem, addigra már elfáradtam a hosszú vajúdástól és egyfolytában jöttek az erős fájások meg a nyomási inger. De az tuti hogy volt benne savlekötő.
2015. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hú, az szuper lenne, utolsó!

Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 27. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, eleve van benne savlekötő is, ne aggódj :)
2015. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előtte úgyis mész beöntésre, akkor szólhatsz nyugodtan, hogy adjanak savlekötőt.
2015. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem. Reggel 6tól gondolom a műtétig nem ihatsz. A programozott császárok délelőtt lemennek. Utána meg kötelező jó sokat inni. Vigyél lúgos vizet sportkupakos palackban. Nekem is programozott császárom volt és van egy kis refluxom is. Semmi gond nem volt, ne aggódj te se :)
2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam hogy hajnalban vettem be savlekötőt.De adnak a műtét előtt is.Inni ittam egy órával előtte már nem.

Beöntés miatt javaslom előtte való nap ebédelj de utána már ne egyél.Savadnak is jó lesz.

Hányás sajnos ennek ellenére is lehet mert ahogy ott mozognak lent elég rossz én 3x majdnem kidobtam a semmit, de kaptam kis levegőt.

Kitartás nem olyan vészes!

2015. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt beöntés császárnál. Még vajúdás alatt sem kaptam.
2015. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!