Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok, egyedül...

38 hetes vagyok, egyedül itthon? Többi lent. SOS!

Figyelt kérdés

NINCS KIT megkérdeznem, azért írok ide: délután óta vannak olyan fura érzéseim (első baba)

Olyan, mint a keményedés, de a derekamtól indul és előre felé jön (olyan öv szerűen) nem tudom jobban leírni. Ha megyek, sétálok jobb, de ha lefekszem erősebben érzem.

Zuhanyoztam, de nem múlt el. Eddig 6-7-8 percenként éreztem rövid időre, de már 2-3 percenként.

Hívtam az ügyeletet, azt mondták, hogy valószínűleg jóslófájás.

Holnap hétfő, menjek majd az orvosomhoz, ha addig nem múlik.

Férjem este 11-re ér haza, rokon nincs a környéken.

Hívjak mentőt, vagy tényleg jóslók lehetnek?


2015. febr. 22. 19:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
gyönyörű neve van :) gratulálok Nektek!
2015. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek! :)

Nagy boldogság van :)

Kislányom már szépen eszik (bár még nem sok tej van)

Mondjuk enni is kell, mert csak 2620 gr :) Picikém :)

2015. febr. 23. 20:52
 33/36 anonim ***** válasza:
Én nem írtam még, csak figyeltem hogy mi történik :) de én is gratulálok, én is ideírkáltam mikor beindult a szülés....és utána már csak 5 nap múlva jelentkeztem. nekem is sokat segítettek :) nagyon gratulálok a picihez :)
2015. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához, Kérdező! :)

Annyira jó itt néha olyat is olvasni, hogy valaki gyorsan túlvan a szülésen, így én is kicsit kevésbé félek tőle.


Minden jót nektek! :)

2015. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nekem is annak idején 38hétre született a fiam 2600grammal, vele fájás nélül kerültem a szülőszobára ahol szűk 4ujjnyi méhszájnál burkot repesztettek és 40perc mulva kint is volt. :)))

Hasonló élményben volt részünk!!

Mégegyszer gratulálok, nagyon jó egészséget kivánok!

2015. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a gratulációt. Amennyire féltem tőle, annyira könnyű volt. Azt hiszem igazán szerencsésnek mondhatom magam :)

Elvileg holnap már mehetünk is haza, ha a kisasszony nem sárgul be

2015. febr. 24. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!