Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után darabos menstruáció?

Szülés után darabos menstruáció?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem császárral, azóta már kb. 4x jött meg a vérzésem. Normális az, ha darabos egy kicsit? Amikor megjött (3napja) nagyon begörcsöltem és utána elég darabos volt, aztán már csak véreztem az nap, tegnap sem volt csak vérzés simán, ma pedig ismét görcsölgettem és megint voltak darabok benne. Picit megijedtem. :( Gond lehet? Egyébként még szopizik a babám, ha ez számít valamit.
2010. febr. 12. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régen szültem, de nekem is vannak, nem minden alkalommal de ilyen gondjaim. Hogy mitől nem tudom, viszont ilyen volt annak idején az édesanyám is.
2010. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem,és már a 2. mensimnél nem volt darabos.Tampont használsz?Mert akkor lehet,hisz megalvad a vér fölötte.
2010. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen,16 hós a babám,azt hiszem hormonális probléma
2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szülés óta csak betétet használok. :S
2010. febr. 13. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!