Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pénteken kellett volna szülnöm...

Pénteken kellett volna szülnöm kipróbáltam most este a meleg ülőfürdőt és a szexet mennyi a valószínűsége, hogy hamarosan szülök?

Figyelt kérdés
Nem akarok mesterséges megindítást.
2008. aug. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát így nem sok, mert ezek vagy azonnal hatnak, vagy nem.

Péntek az nem volt rég, nem vagy elkésve, ha nincs bent gond, majd bemész és max a 42. héten mindenképp megindítják..ha addig nem megy magától.

Esetleg még este történhet valami..ezért jobb a reggeli ülőfürdő, mert este , éjjel így nehezebb bejutni, ha nincs saját kocsi.

Sok boldogságot..

2008. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy nem akarom veszélyeztetni a babát zavar,hogy nem szedik ki végig aggódtam a 40hetet ez már sok nagyon féltem mert annyi furcsa dolgot hall az ember. :( nagyon féltem a babámat ugye nem lehet baja ha több időt tölt bennt?
2008. aug. 24. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos h nem lesz baja odabenn-hidd el az orvos tudja mi a dolga.....és ha gond lenne akkor tuti már rég benn feküdnél-nyugalom!

Én is végig aggódtam-most a 38.hetet kezdem:-))

Ha a terhesség alatt végig ok volt minden akkor most se aggódj!Beszélgess vele:-))

Nagyon sok boldogságot és gyors szép szülést!

2008. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se aggódj, a 42. hétig minden rendben lehet odabent! próbáld ki a málnalevél teát, azt nagyon sokan dícsérik! drukkolok!
2008. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!