Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlenül a szülés utáni...

Közvetlenül a szülés utáni pár napban míg bennt voltatok a kórházban mennyire véreztetek? Milyen, és mennyi betétet használtatok el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 07:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Annyira véreztem, hogy a tena sem segített. Többször kellett cserélni az ágyamon alattam azt a gumis lepedőt. Amikor felkeltem az ágyból nagy nehezen, akkor a szobatársaim szóltak a nővérkének, hogy jöjjön, mert gyakorlatilag betét ide vagy oda, folyt a lábaimon a vér elég rendesen. Semmi gond nem volt, csak durván tisztultam.
2015. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
első szülésnél tenat használtam abból is a legnagyobbat, de volt,hogy felálltam és folyott végig a lábamon mert hirtelen akkora mennyiség távozott,hogy nem tudta felfogni a betét. 7hétig véreztem ebből az első héten nagyon erősen. Második szülésnél 1-2napig véreztem erősen aztán 2 napi közepesen ,3napig gyengén majd teljesen meg is szűnt a vérzés.
2015. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Közvetlenül szülés után lehetsz bent 3 napig vagy 2 hétig a korházba. Szüléskor nem kell gondoskodjál mit tegyél magad allá mert nem te csinálod, szerencsére. Van oljan korház ahol nem engedik meg mindeféle betét használatát.Ahogy olvasom a Magyarorszagi nők csak a Tena márkanevet ismerik , másfele 1000 másik termék van, beleértve a szülés előtti és utáni termékeket. A szülés előtt jó ha kölcsönkérsz néhány felnőtt pelust, ez ha messze van a korház a házadtol elengedhetelen. Aztán meg a szitu diktálja.De sokat vigyél magaddal ha nem akarod a férjedet majd ciki helyzetbe tenni.
2015. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki,ha véletlenül kevés,és vennie kell pl. a férjének? semmi ciki nincs benne,kb 10-ből 9 férj vett már tampont vagy betétet legalább 1x
2015. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem az a ciki hogy férjnek kell betétet venni, csak mint eladó láttam már nem egy,nem kettő tanácstalan friss apukát a polc előtt tanácstalanul, hogy " oké, betétet de melyiket is? Nekik betét-betêt egyre megy.De mindig szívesen segítek nekik. De ha szegény véletlenül egy multiba köt ki, ki fog neki segíteni. Az én férjem egyenesen a patikába ment és ott kért szülés utáni betétet. Utána meg mikor már itthon voltam odaadtam az üres csomagolást hogy apa ilyet hozzál légy szíves! Nekem nagyon ügyesen megoldotta ezt is és 3 hónapig a nagybevásárlást is a férjem! :))))
2015. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

na azt én is láttam,tesoba ácsorgott a betétek előtt :D néz,néz aztán nyúl a telefonért,hívta is az asszonyt. de babaruha soron ugyanez, ott multkor 2 állt,nézett tanácstalanul aztán mindkettő telefonált :D én küldtem a férjemet itthon betétért, a lehető leghajszálvékonyabbal jött haza,kb mint a tisztasági,pedig akkor jöttem haza a kórházból.nekem is a csomagolást kellett volna odaadni akkor

14es

2015. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!