Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet használtatok...

Milyen betétet használtatok szülés után?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokan inkontinencia betétet vettek. Tényleg szükséges ez? Nem jó az éjszaki hosszú, sok cseppes betét az első napokra és utána sima betét? Mennyi vérre kell számítani normál szülésnél? Azt mondták, hogy egy normál menstruációs vérzésnek felel meg. Ez igaz?

2014. ápr. 30. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A korhazban mindenkepp kellett a tena lady super nekem. Otthon mar eleg volt az always ejszakai. Nem tudni elore mennyire verzel majd, inkabb keszulj fel elore, legfeljebb nem hasznalod.
2014. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vigyél tena ladyt mert nem tudhatod mennyire fogsz vérezni.Belőlem ömlött,még a tena lady is kevés volt az első napokban.Szerintem szinte mindenkinél több mint a menzesz.Nekem a mensim mindig tök gyenge volt,szülésnél meg nagyon erős.Szóval kiszámíthatatlan.
2014. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az jóval több, mint egy sima menstruációs vérzés. Vigyél mindenképp nagyobb betétet is, ott nem fogsz rohangálni vásárolni, kényelmesebben érzed magadat is, ha nem kell ezen aggódni állandóan. Én az első napokban Chicco hatalmas betétet használtam, itthon már éjszakait pár napig.
2014. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Tena-t használtam az első két napban, volt, hogy még az is kevés volt. A harmadik napon a kórházban már elég volt az éjszakai betét. Sokkal jobban véreztem, mint egy normál menstruációnál.
2014. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

volt kimondottan szülés utáni betétem /olyan, mint az inkontinencia betét nagyságra, tudásra/, de meg is maradt, mert a kórházban adtak, és mire hazajöttem, elég volt pár napig sima szárnyasbetét, aztán szülésre egy hétre meg már sima tisztasági... /ha aktívabb voltam, azért meg meg eredt.


szerintem függ attól, ki hogy regenerálódik. nekem hüvelyi szülésem volt, harmadik napon a vizsgálat alapján 7 centire már visszazsugorodott.

2014. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni sajnos előre, van akinek elég az éjszakai betét, van akinek az inkontinencia is átázik.

nekem volt olyan, hogy csak menstruációnál lazán átázott a legvastagabb éjszakai, így én felkészülök mindenre, nemcsak i.-betétet, hanem pelust is viszek, mert így érzem magam biztonságba

2014. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!