Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájtágítòval indított...

Méhszájtágítòval indított szülés mennyire fájdalmas? És milyen méhszájértéknél repesztenek burkot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Szülést nem indítanak tágítóval, hanem oxitocint adnak, attól beindul magától a szülés.
2015. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom arra gondolsz-e, hogy méhszájérlelő tablettát helyeznek fel? Ha igen, leírom szívesen nálam, hogy zajlott.
2015. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Prostint kaptam, mehszaj erlelo tabletta, ra ot orara meglett a gyermekem.

Burkot akkor repesztettek, mikor a tolofajasok jottek.

2015. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ès fàjdalmasabb ez a tabletta ??
2015. márc. 15. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Méhszáj-érlelőt én is kaptam.Este rakták fel,de nekem semmit nem ért.Reggel jött az orvos és burkot repesztett.Zárt voltam,így egy kicsit kézzel tágított,hogy hozzáférjen.Hát az nagyon fájt,de nem tartott sokáig.Utaena kaptam oxitocint,majd 10 óra múlva azt mondták felesleges tovább várni,mert nem tágulok és császár lett a vége.
2015. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Prostinnal indították (méhszáj-érlelő). Nekem 1,5 perces, nagyon erős fájásaim lettek tőle, 1 óra elteltével összefolytak. Kiderült, hogy érzékeny vagyok rá :( Második szülésemnél simán oxitocinnal indultunk.
2015. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem így indították, de amikor szültem, egyik szobatársamnak helyeztek fel méhszájérlelő tablettát, de nem lett hatása (legalábbis az alatt a 4 nap alatt, míg bent voltam.)

Nekem is indították, zárt méhszájról, burokrepesztés (előtte kis kézzel macerálás), aztán oxitocint kaptam. Nekem sikerült a hüvelyi úton szülés, bár feltételezem nagyrészt a többszöri kézzel tágításnak köszönhetően.

Nekem nagyon fájdalmas volt.

2015. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!