Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire veszélyes a szülés a...

Mennyire veszélyes a szülés a mai világban?

Figyelt kérdés
Párommal (25éves) most várjuk az első kisbabánkat, és én nagyon aggódók értük. Főleg, hogy most volt egy nő, aki belehalt. Erre mennyi az esély, hogy egy ilyen bekövetkezik? Páromnak jelenleg nincsen semmiféle panasza, eredményei tökéletesek. Mire számíthatunk?

2015. márc. 15. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tényleg érdemi válaszokat adtatok, gondolom megnyugodtál kedves kérdező.
2015. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
A mai modern orvos tudomány mellett,nem veszélyes a szülés. Ma már ritkábban meghalnak,de szövődmények,komplikáciok,kórház vagy orvos hibájából félre kezelés.
2015. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is minden alkalommal féltem. Az utolsó héten már sírdogáltam is, hogy hogy fog belőlem kijönni az a nagy baba...

Aztán mindig kijött valahogy....:)

4 gyerekem van. Sajnos csak 1-et szültem, a többi császáros volt...és a sírdogálás ennek szólt, mert tudtam mit fogok átélni...

De azért nem volt olyan veszélyes, csak az első 3 nap a sz@r a császárnál. A hüvelyi szülés után viszont rögtön elmúlt az összes fájdalmam...

2015. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!