Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor én szültem a gyerekeime...

Amikor én szültem a gyerekeimet miért nem voltak még női hormonok meg depresszió?

Figyelt kérdés
Olyan jó lett volna nekem is minden hülyeségemet azokra kenni.

2015. márc. 16. 17:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

Mert egy tanulatlan falusi kis paraszt vagy és nem tudtad néha mitől érzed furcsán, rosszul, idegesnek magad.


Volt akkor is, csak akkor nem azt mondta a férjed hogy depressziós vagy, hanem azt, hogy egy lusta sárkány.

2015. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
19%
Női hormonok régen is voltak, depresszió meg egy divatbetegség...
2015. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hány éves vagy, de az én anyámnak - 50 fölött - is volt szülés utáni depressziója a második gyerekkel. Rövid idő alatt rendbehozták, és imádja a gyerekeit. Fiatalok között is ismerek olyat, akinek volt, pedig nagyon várta a kisbabát. Miért akarod hergelni a tömeget azzal, hogy mivel te valamit nem tapasztaltál, az nincs? Megerősítést vársz, hogy jobb vagy, mint a többi hisztis p*csa? Az önhittség és okoskodás sokkal rosszabb, mint a szülés utáni depresszió, és az sosem gyógyul.
2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
13%
A mai nőkből kezd kihalni az anyai ösztön helyett a ribizliskedés veszi át az irányítást aztán azért van hogy kádba akarják folytani a kölküket, aztán ezek miatt jött elő ez a szülés előtti alatti utáni depresszió hogy legyen mire fogni és ne kelljen a böribe menni.
2015. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
91%
Régen is volt, de akkor vagy nem foglalkoztak vele, vagy még szégyennek is tartották. A dédnagymamám bába volt és kezdetben a nagymamámat is annak szánta. Mesélt egy-két cifra esetet, amikor az anyák kicsit "megbetegedtek" vagy akár önmaguk vagy a gyerekeik ellen fordultak. Ezt pletyka szintjén megbeszélték, itt-ott próbáltak segíteni, de nem verték nagydobra.
2015. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Ezek mindig is leteztek , csak nem mondtak ki "mert szegyen volt". A dedim is depresszios volt, de nem kezeltek hanem azt mondtak orult. Mikor hozzank kerult ellatasra, akkor mar tobb mint 20 eve nem is ment ki az utcara. Eleg sajnalatos, mert ha elobb felismerik a valodi problemat, akkor valoszinuleg sokkal boldogabban kerul a mas vilagra.
2015. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Hát te egy ilyen csudálatos teremtmény vagy, kisanyám, a mostaniak meg mind utolsó, pöcegödörbe való szutykok, akik nem érdemlik meg, hogy éljenek. Borzasztó sokat veszítünk azzal, hogy nem mindenki ilyen lenyűgözően jó fej, mint te...
2015. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Régen meg boszorkányok voltak. Attól, hogy mással magyarázzák, még ugyanazok a problémák maradnak.
2015. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt szégyen volt, másrészt volt ilyen, csak akkor még azt mondták, hogy megh.ülyült, megőrült.
2015. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Bizony volt az mindig, csak nem tudták megnevezni, legfeljebb a fiatal anya kútbaölte magát és hasonlók.
2015. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!