Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházban szüléskor...

A győri kórházban szüléskor van beöntés? Fáj, mennyire van közel utánna a wc?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj, egy kicsit kellemetlen. A szüléshez képes egy álom :) A többi részére nemtudom a választ.
2015. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól is félek h messze lesz a wc,és a folyosón fog kijönni belőlem minden
2015. márc. 20. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előkészítő, ahol a beöntést kapod, és a WC pont egymás mellett van. Gyakorlatilag az előkészítőből nyílik a WC, maximum 5 méter :). Kicsit sem fáj, maximum fura, a helyzet miatt. Megkapod, aztán mondják, hogy sétálgass kicsit, tartsd amíg tudod, aztán próbálkozz néhányszor, hogy minden kijöjjön. Amint úgy érzed, hogy már nincs több, mehetsz a szülőszobára.
2015. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és a folyosóra ki sem kell menned, a megkaptad
2015. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És le tudok majd a beöntés után zuhanyozni?


Akkor oda az előkészitőbe vagy hova vigyek magammal wc papirt,türcst meg ami kell a ha van lehetőség zuhanyozni?


A párom ott még nincs velem ugye? nem szeretném ha látnáh fosom össze magam.


Anúgy bocsi ha hülyeségeket kérdezek

2015. márc. 20. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem ott szültem, de elméletem a történetem, hátha egy kicsit jókedvre derít. Nekem sajnos voltak széklettartási problémáim, amiket intimtornával helyrehozztam, de azért féltem, nehogy baleset legyen beöntéskor. Ezért megbeszéltem a szülésznőmmel, hogy nem az előkészítőben kapom meg a beöntést, hanem a WC-n. Nálunk kb 10 métert kell menni egyébként a beöntés után. A szülésznőm nem tudott bejonni továbbképzés miatt, az ügyeletes szülésznő meg semmi ilyesmiről hallani sem akart, úgyhogy megkaptam az előkészítőben, és mehettem a wc-re. Hát én annyira siettem, ahogy rohantam át, neki futottam az ajtófélfának, de rendesen, jól bevertem a fejem, kék-zöld lett. Még egyszer sikerült összevernem magam a vajúdás alatt, a dokim, amikor meglatott (sajnos későn hívták, a végére ért oda), nem akart hinni a szemének, mert úgy néztem ki, mint akit megvertek. :-) A beöntés egyébként egyáltalán nem fáj, nálunk a WC mellett 20 cm-re van a zuhanyzó, úgyhogy én felváltva kakiltam és zuhanyoztam.
2015. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hete szültem Győrben.

Igen,van beöntés. Nekem addigra már elég durva fájásaim voltak, ahhoz képest a beöntés semmi. Meg szerintem amúgy sem fáj. Az előkészítőben csinálják, és onnét közvetlen nyílik egy ajtó a wc, zuhanyzóra. Tehát nem kell a folyosón mászkálni.

Miután ez megvolt visszamentünk a szülőszobára, ahova már a párom is jöhetett. Előtte Nst volt,meg cukros infúzió, meg allergiateszt, addig egyedül volta, nem jöhetett be.

2015. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Nekem a szülésznő mondta is, hogy zuhanyozzak le a beöntés után.

2015. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Győrben szültem 1.5 éve nekem nem adtak beöntést, de nem tudom miért mert én is úgy tudtam hogy lesz :)
2015. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!