Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Kenézyben...

Timi127 kérdése:

Debrecenben a Kenézyben mindenképp elviszik a babát miután megszületett?

Figyelt kérdés
Én azt szeretném,ha nem vinnék el miután megszültem hanem a kötelező vizsgálatok és méricskélés után ott lehetne velem azalatt a 2 óra alatt amíg még a szülőszobában kell lennem. Nektek vannak ilyen irányú tapasztalataitok? Ha semmi nem indokolja,akkor is mindenképpen elviszik a babát?
2015. márc. 29. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkèpp elviszik.

Ez a kötelező protokoll. Abban a 2 órában lekerül a csecsemős nővérekhez. Az orvos ott figyeli őt meg. Kap oltást stb.

Nyugi utána életed végéig együtt lehettek. :-)

2015. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El.Nem is kérheted hogy ott legyen,de kérhetsz olyan szobát utána hogy végig veled legyen,akár éjszaka is.Ellenben a klinikán nem viszik el.
2015. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. márc. 30. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:
A klinikán veled lehet végig, kb 5-10 percre kell másik helyiségbe vinni lemerni, megtorolgetni, de oda pedig apuka viszi a szulesznovel. A baba soha , 1 percre sincs nélküled vagy apuka nélkül! Az oltás, fürdetés, vizit a kórteremben történik. A pku tesztre pedig te viszed, mehet apuka is.
2015. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kezdek megint a Klinika felé csábulni...... Leírnátok a szülészettel kapcsolatos tapasztalataitokat? Konkrétan az érdekelne pl. hogy mennyire pénzéhesek az orvosok?A csecsemősök mennyire kedvesek segítőkészek? Milyenek a szobák? Tartozik-e hozzájuk külön fürdőszoba? Megpróbálják-e a magyar anyukákat külön választani a nagyon problémás népcsoporttól?...... (Olvastam egy pár kellemetlen sztorit ezzel kapcsolatban. Leginkább ezért nem szerettem volna a Klinikára menni.)
2015. márc. 31. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem jók a tapasztalataim.Nem volt fogadott orvosom ugyan de meg is lett az ára.Elakadt a gyerek feje,nem császároztak meg,majdnem ottmaradtunk.

A szülésznők kedvesek,de a csecsemősök durvák mint a pokróc.

Egy jó van benne,végig veled van a gyerek,mindenhova te viszed.Mi besárgultunk,kék fényezni kellett,akkor sem vitték el,hanem betolták az inkubátort és te csináltad.Mondjuk ez nagyon fárasztó.Ha fáradt vagy,elviszik a gyereket ha kéred.

Ami még nagyon de nagyon negatív,úgy járkálnak a látogatók mint fing a fürdőben már elnézést.Csak az nem jön be aki nem akar.Én 3 éve lesz augusztusban hogy ott szültem,a nagy kánikulában sem tudtam ott feküdni csak állig betakarózva,mert állandóan jöttek a szobatárshoz a látogatók.A Kenézyben ez nagyon le van szabályozva.

Én akkor sem mennék oda többet szülni még ha fizetnének érte sem.

2015. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy leírtad. Akkor csak marad a Kenézy. 3 éve ott szültem. Ott egy csecsemős nővér volt nagyon durva bunkó arrogáns embergyűlölő. Remélem kirúgták azóta. Ott a látogatók tényleg nem járkálhatnak be a szobákba. Igazából csak egy nagy gondom van ezzel a kórházzal,hogy szülés után nem engedik,hogy egyből mellre tegyem még akkor sem ha minden a legnagyobb rendben van velem is és a babával is.
2015. ápr. 3. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Nekem ezek a tapasztalataim.De hát megoszlanak a vélemények.

Tudod akkor a Kenézyben kiviszik neked a babát szülés után ahogy lekerültél,a soron következő szoptatáskor.Annyit szoptathatod amennyit csak akarod.Én 1- et szültem a Klinikán,3-at a Kenézyben de nem éreztem annak hátrányát a kórházban hogy nem tettem mellre azonnal.Azt tudod hogy viszont a mellkasodra teszik ha minden rendben van.

2015. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem mindketten hamar kihevertétek a Klinikán történt szülést/születést!! Én is ügyeletben szültem a Kenézyben, nekem sem volt fogadott orvosom de szerencsére jó és szakszerű ellátást kaptam én is és a baba is. Akkor tényleg marad a Kenézy. Ilyen szempontból biztonságosabbnak érzem.... Inkább vállalom azt,hogy elviszik szülés után de ott remélhetőleg jobban odafigyelnek ránk akkor is,ha ügyeletben szülök.( Arról nem is beszélve,hogy rengeteg olyan sztorit olvastam,hogy hónapokig fizették a fogadott orvost aztán a szülésre meg be sem ment a doki.....)
2015. ápr. 4. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ismét.Azt sosem fogom kiheverni,csak arra tudok godolni hogy egészséges a fiam,és nem lett semmi baja.

Azóta szültem a Kenézyben,és hát igen,óriási volt a különbség.

Könnyű szülést kívánok neked!

2015. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!