Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes Streptococcus pozítiv...

36 hetes Streptococcus pozítiv lett. Most ez tényleg olyan komoly mint ahogy olvastam?

Figyelt kérdés
Vagy annyira nem kell féljek tőle? köszönöm előre is
2010. febr. 18. 13:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet baja a Babámnak?
2010. febr. 18. 13:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz antibiotikumot és a szülésig kikezelnek belőle, nem véletlenül nézik meg időben! A babádnak nem lesz semmi baja, mire szülsz már nyoma sem marad a vírusnak:)
2010. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem kapok kezelést majd csak a szülés alatt. Dokim azt mondta hogy most már nem kezel antibiotikummal majd csak ott vénásan szülésnél. Volt valakinek ilyen? Ha igen mi lett vele és a Bébivel?
2010. febr. 18. 13:28
 4/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, amíg a baba benned van, a te immunrendszered őt is megvédi a bacitól. Szüléskor fogsz antibiotikumot kapni, és utána a baba, mert utána már megbetegedhet. Nekem is volt streptococcusom, de nálam már 30. héten kiderült, és kaptam is rá antibiotikumot, de csak azért, mert veszélyesen megrövidült a méhnyakam, és meg kellett szüntetni mindenféle gyulladást, ami tovább súlyosbíthatta volna a helyzetet. De általában nem szokták kezelni terhesség alatt.
2010. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem negatív lett, de szülés előtt elmagyarázta a dokim, hogy semmi baja nem lesz sem nekem ,sem a babának pozitív esetén, mivel időben megkapjuk a kezelést.Nagyon megnyugtatott, hogy elmagyarázta, azért van ez a szűrés, hogy kezelhessék.Nagy gond akkor lenne, ha nem derülne ki időben.Nyugodj meg!Kiderítették, úgyhogy gond nem lehet.
2010. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mostmár csak azért vagyok ideges mert az egyik válaszolónak megrövidült méhnyak miatt kezelték a "betegségét".

Nekem kedden ment el a nyákdugó erős vérzéssel és elkezdtem kinyílni így sem lehet gond?

2010. febr. 18. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Épp azért fogsz a szülés közben antibiotikumot kapni vénásan, hogy a babának is jusson belőle. Ne aggódj, azért kezelnek, hogy ne legyen semmi bajotok, és nem is lesz.
2010. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
14:06 vagyok. ne izgulj, te már betöltötted a 36-ot, vagyis ha megszülsz, már nem lesz koraszülött a babád. Azért nekem 30 hetesen még benn kellett tartani jó ideig.
2010. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol fogsz szülni? Remélem nem a Dél-pestiben.
2010. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Bajcsyban szülök. Mi a baj a délpestivel? rossz tapasztalat?

2010. febr. 19. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!