Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes Streptococcus pozítiv...

36 hetes Streptococcus pozítiv lett. Most ez tényleg olyan komoly mint ahogy olvastam?

Figyelt kérdés
Vagy annyira nem kell féljek tőle? köszönöm előre is
2010. febr. 18. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nkem is pozitív lett múlt héten,elmagyarázta a dokim,ha majd beindul a szülés,infúzióvak kapok egy lórugásnyi antibiotikumot,hogy nem legyen baja a babónak.egyébként ez a kismamák jelentős százaléknál pozitív,nem kell megijedni.Én a Dél-pestiben szülök,és meg vagyok elégedve az ottani dolgokkal eddig,az orvosom is nagyon rendes.

könnyű szülést

37+4heteske

2010. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is a Dél-pestiben szültem és 6 (hat) napra inkubátorba tették a fiamat, aki a 40. hétre született 3600 gr-al, azért mert streptococcusom van.

Semmi nem utalt fertőzésre, semmi baja nem volt a babámnak, mégis 6 napra elválasztották tőlem.

Se nem sárgult, se nem fertőződött, semmmi, de semmi baja nem volt.

9/10-es apgar.

Szóval nekem ez a tapasztalatom azzal a kórházzal.

Lehet, hogy nekem volt pechem.

Kész csoda, hogy ezek után szoptatni tudtam 13 hónapos koráig.

2010. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!